ببب

پروژه مهر 98 با شعارهم اندیشی همدلی و همزیستی برای جوانان

پروژه مهر 98 -99 به مجموعه اقداماتی که در شروع سالتحصیلی جدید برای اجرای مناسب و بهتر آغاز سال تحصیلی را پروژه مهر مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم می گویند . سایت دبیران آنلاین با همکاری ستاد پروژه مهر جوانان فایل های آماده و تمامی صورتجلسه برای مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم را در فرمت فایل ورد و قابل ویراش آماده نموده است .

پاور پوینت مستند سازی پروژه مهر ۹۸-۹۹

پاور پوینت مستند سازی پروژه مهر ۹۸-۹۹

15000 تومان

خرید محصول

تقدیر نامه آماده برای معلم

تقدیر نامه آماده برای معلم

5000 تومان

خرید محصول

نمونه ی کامل شده پروژه مهر ۹۸ابتدایی

نمونه ی کامل شده پروژه مهر ۹۸ابتدایی

15000 تومان

خرید محصول

دانلود پروژه مهر تکمیل شده دبیرستان دور اول و دوم سال ۱۳۹۸

دانلود پروژه مهر تکمیل شده دبیرستان دور اول و دوم سال ۱۳۹۸

15000 تومان

خرید محصول

کاملترین پروژه مهر ماه ۹۸در اینترنت

کاملترین پروژه مهر ماه ۹۸در اینترنت

15000 تومان

خرید محصول

دانلود صورتجلسات پروژه مهر ۹۸

دانلود صورتجلسات پروژه مهر ۹۸

10000 تومان

خرید محصول

پروژه مهر۹۹-۹۸ به همراه مستندات+برنامه سالانه و تقویم تابستان

پروژه مهر۹۹-۹۸ به همراه مستندات+برنامه سالانه و تقویم تابستان

10000 تومان

خرید محصول

نکات مهم پروژه مهر

نکات مهم پروژه مهر

8000 تومان

خرید محصول

 
دانلود پروژه مهر 98-99

دانلود-فایل-پروژه-مهر-98- پروژه مهر 98-99 + پاورپوینت مستند سازی فعالیت های ستاد + برنامه سالانه

10000 تومان

خرید محصول

 
پروژه مهر ۹۷-۹۸ + پاورپوینت مستند سازی فعالیت های ستاد + برنامه سالانه

پروژه مهر 99-98 + پاورپوینت مستند سازی فعالیت های ستاد + برنامه سالانه

10000 تومان

خرید محصول

 
 

پروژه مهر تکمیل شده دبیرستان دور اول و دوم سال 98

7000 تومان

خرید محصول

 
دانلود پروژه مهر مدارس ابتدایی 98-99(بسته کامل)

دانلود پروژه مهر مدارس ابتدایی 98-99(بسته کامل)

7000 تومان

خرید محصول

 
 

پروژه مهر

پروژه مهر

پروژه مهر 97 کاملترین پکیج پروژه مهر مدارس ابتدائی و متوسطه سالتحصیلی 98 -99

1

 

اقدامات لازم برای اجرای پروژه مهر مدارس قم

برای شروع یک سال تحصیلی جدید و پر نشاط اقداماتی باید صورت بگیرد تا شما بتوانید یک پروزه مهر ایده آل را فراهم آورید . اولین اقدام در این راستا جلسه معلمان با اولیا دانش آنوزان تمامی پایه های ابتدایی و متوسطه اول و دوم می باشد .

کارگروه توجیه و تبلیغ پروژه مهر 98 جوانان

هدف اصلی و مهم این کارگروه توجیه و تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد پروژه مهر 98 برای اجرای هر چه بهتر برنامه های ویژه ستاده پروژه مهر می باشد . در جلساتی که بین اعضای کارگروه توجیه و اطلاع رسانی پروژه مهر 98 صورت می گیرد تمامی برنامه های که در فایل تهیه شده گنجانده شده است ریز به ریز تمرین می شوند و برای اجرای آن در روز اول مهمر ماه آماده می شوند . ما تا آخر هستیم

پروژه مهر جوانان ارئه بهترین نمونه ها برای سال تحصیلی جدید

موضوعات مختلف مورد بحث و تبادل نظر جوانان

پوشش خبری درست و دقیق پروژه مهر 98 به منظور آشنا کردن

پروسه های مورد نیاز برای اجرای مراسم ورزش

دعوت مستقیم از خانواده های دانش آموزان و دست اندرکاران مهم و معتبر آن شهر در بازگشایی مدارس کشور . برگزاری جشن با شکوه و در خور شان تمامی دانش آموزان و پذیرایی مناسب از مسئولان مرتبط و خانواده های شرکت کننده در مراسم پروژه مهر 98 . و از دیگر اقدام قابل ذکر مهندسی فکر دانش آموزان پایه دهم متوسطه دوم در خصوص شرح اقدامات پروژه مهر می باشد . و همینطور وظیفه دیگری که این ستاد بر عهده دارد تبلیغات و اطلاع رسانی دقیق و به موقع پروژه مهر استان قم . برگزاری جلسات منظم به صورت هفتگی . و اطلاع رسانی چگونگی وظیفه افراد و مدیران و اولیا و دانش آموزان در خصوص آیین نامه و ثبت نام سال جدید

معیار های ستاد پروژه مهر جوانان

وظیفه ستاد استان قم

وظیفه اصلی که این ستاد بر عهده دارد فراهم آوردن تمامی وسایل فیزیکی مورد نیاز و تعمیر و تجهیز امکانات مورد استفاده در اجرای دقیق و منظم پروژه مهر می باشد که این ستاد وظیفه اصلی را بر عهده دارد .

اعضای ستاد ورزش و جوانان

اعضای ستاد برای اجرای دقیق برنامه های بازگشایی مدارس در تمامی مدرسه های کشور که یک تیم هفت نفره از اداراه آموزش و پرورش خود استان اعزام می گردنند تمامی مشاهدات و اقدامات صورت گرفته را یادداشت کرده و به کمیته ارزیابی اجرای پروژه مهر مدارس 98 ارائه می دهند . که مطلوب بوده یا نه

شروع سال تحصلی 98 شروع جریان تازه از شور و شوق دانش آموزان

روز اول مهر 98 برای همه دانش آموزان شروع یک چالش جدید به حساب می آید . به خصوص برای دانش آموزان پیش دبستانی و پایه اول ابتدایی این روز یه روز تکراری به مانند سایر روزهای خو نیستند چرا که آنان

یه محیط جدید و تجربه جدید را می آموزند . لذا از این رو باید همه ما با این دانش آموزان سال اول مهربانتر از سایر دانش آموزان باشیم

ایجاد انگیزه در این پایه برای دانش آموزان می تواند مسیر زندگی آنان را تغییر دهد و باعث شود . که آنان مسیر تازه ای در زندگی پیش روی خود ببینند . لذا سرمایه گذاری روی دانش آموزان هزینه را هدر دادن نیست بلکه هزینه و سود دهی شما را چند برابر می کند . این دانش آموزان هستند که فردای میهن عزیزمان را می سازند . ضعف در این دانش آموزان باعث ضعف در تمانمی نهاد های دیگر می شود .

 

 

پرسش مهر مدارس ابتدائی

نمونه فایل آماده پروژه مهر 98 به صورت پاور پوینت در سایت جوانان

نمونه صورتجلسه فایل پروژه مهر مدارس ابتدایی و متوسطه برای سال تحصیلی 98-99 برای شما فرهنگیان محترم به صورت پکیج های جداگانه تهیه و آماده گشته است که با دانلود و خرید پروژه مهر 98 مدارس ابتدایی و متوسطه می توانید اجرای این مراسم را به نحوه احسن به سرانجام برسانید . لینک زیر کلیک نمائید .

برنامه های کمیته تبلیغ و توجیه ستاد جوانان پروژه مهر 98 قم تشریح شد

نشست کمیته تبلیغ وتوجیه ستاد پروژه مهر 98 آموزش و پرورش استان همدان  با حضور اعضای این کمیته در اتاق جلسات برگزارشد.

کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش همدان  گفت: در ستاد پروژه مهر 98 کميته‌هاي پنج‌گانه سازماندهي، تعمير و تجهيز، توجيه و تبليغ، تأييد صلاحيت و نظارت و ارزيابي تا اول مهرماه فعاليت‌هاي لازم براي بازگشايي مدارس شهرستان روانسر  انجام مي‌دهند.

"خالد محمدی" افزود: تمامی فعالیت هایی که آمادگی های لازم را برای بازگشایی مطلوب مدارس در سال تحصیلی 98-99 فراهم نماید به عهده این کمیته است

مسئول کمیته تبلیغ وتوجیه ستاد پروژه مهر 98به وظایف کمیته تبلیغ و توجیه نیزاشاره نمود و افزود : برنامه ریزی جهت پوشش خبری مناسب فعالیت های ستاد ،تهیه اقلام تبلیغی از جمله بنر ، پلاکارد ، ترکت و ارسال آن مدارس جهت بهره برداری ونصب آن در سطح شهر را از جمله وظایف این کمیته برشمرد .

"محمدی "اطلاع رسانی برنامه های آموزش و پرورش در راستای  آماده سازی مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید را بارزترین مولفه کمیته تبلیغ و توجیه دانست و خاطر نشان نمود: به منظور آگاهی همکاران محترم و اولیاء ارجمند ودانش آموزان گرامی نسبت به برنامه های در دست اجرای آموزش و پرورش اخبار و رویدادهای این مدیریت بصورت روزانه در پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهرستان روانسر اطلاع رسانی می شود .

تشکیل ستاد بازگشایی مدارس و پروژه مهر 98 در دبستان های ابتدایی استان قم

دبستان های حضرت معصومه (س)،هفده شهریور و شهید رحیمی شهر شاهو از توابع شهرستان روانسر با تشکیل ستاد بازگشایی مدارس در تلاش هستند ضمن بهره گیری از امکانات مادی ومعنوی آموزش وپرورش و سایر ادارات وارگا ن ها فضایی شاد و با نشاط برای تحصیل دانش آموزان فراهم نمایند .

به گزارش روابط عمومی آموزش  وپرورش شهرستان روانسر ، مدیر دبستان هفده شهریور شهر  شاهو در گفتگویی با مسئول کمیته تبلیغ و توجیه ستاد پروژه مهر 93 گفت: در راستای مفاد شیوه نامه ستاد پروژه مهر کمیته بازگشایی مدارس در دبستان های شهر شاهو با حضور اعضای ستاد برگزار و تمهیدات لازم برای آماده سازی مدارس اتخاذ شد .

رحمت رحیمی افزود : بیش از 300دانش آموز دختر پسر دبستان های هفده شهریور ، شهید رحیمی وحضرت معصومه (س) شهر شاهو در سامانه الکترونیکی سناد ثبت نام شده اند .

خرید از سایت آمازون

رحیمی اظهارکرد : در هر مدرسه 6کلاس درس برای دانش آموزان مهیا و  اعضای ستاد هرمدرسه با همدلی اولیاء دانش آموزان در تدارک برنامه ریزی برای تنظیم برنامه هفتگی ، بهسازی فضای نمازخانه ، کتابخانه و تقویم اجرایی سالانه مدرسه هستند .

اعضای ستاد بازگشایی مدارس مجتمع جوانان مشخص شدند

در اجرای شیوه نامه ستاد پروژه مهر 98 مدیریت آموزش وپرورش شهرستان روانسر در نشستی اعضای کمیته بازگشایی مدارس مجتمع آموزشی وپرورشی فرزانگان شهر روانسر انتخاب شدند .

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش روانسر : مدیر مجتمع فرزانگان با اعلام این خبرافزود : در اجرای شیوه نامه ستاد پروژه مهر 98 آموزش وپرورش شهرستان روانسر و لزوم برنامه ریزی جهت تمهید مقدمات و آماده سازی برای آغاز سال تحصیلی جدید ، اعضای ستاد  بازگشایی مدارس این مجتمع انتخاب و وظایف آنان ابلاغ شد .

" لیلا امیری " افزود: این ستاد با عضویت مدیران ، نماینده منتخب انجمن های اولیاء ومربیان ، نماینده معلمان و نماینده شورای دانش آموزی مدارس سمیه ، عاطفه و فرهنگ کار خودرا آغاز نموده است .

امیری ، آماده سازی فضای مدرسه ، تنظیم برنامه هفتگی مدرسه ، برگزاری جشن بازگشایی مدارس وهفته دفاع مقدس را ازجمله وظایف این کمیته برشمرد .

 مدیر مجتمع فرزانگان اظهار کرد : تاکنون بیش از 390دانش آموز دختر مدارس تحت پوشش این مجتمع  در سامانه سناد ثبت نام شده اند و 19 کلاس درس برای سال تحصیلی جدید برای مدارس این مجتمع تعریف شده است

صورتجلسه پروژه مهر مدارس قم

جهت دانلود صورتجلسه پروژه مهر 98 به سایت دبیران آنلاین مراجعه نمائید .

مهمترین اقدامات پروژه مهر جوانان مدارس ابتدایی و متوسطه 98 برای صورتجلسه

آماده سازی مدارس برای سال جدید در استان قم

تدارکات ابتدایی برای جشن اول مهر 98-99 توسط تیم جوانان

نحوه پذیرایی و ساعات برگزاری جشن برای دانش آموزان و اولیا آنها رد ستاد جونان

تفکیک کلاس های ابتدایی و متوسطه پسران و دخهتران در روز اول مهرماه در سایت جونان

1 Aug 2019