Blog

RSS

ببب

1 Aug 2019

پروژه مهر 98 با شعارهم اندیشی همدلی و همزیستی برای جوانان

پروژه مهر 98 -99 به مجموعه اقداماتی که در شروع سالتحصیلی جدید برای اجرای مناسب و بهتر آغاز سال تحصیلی را پروژه مهر مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم می گویند . سایت دبیران آنلاین با همکاری ستاد پروژه مهر جوانان فایل های آماده و تمامی صورتجلسه برای مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم را در فرمت فایل ورد و قابل ویراش آماده نموده است .

پاور پوینت مستند سازی پروژه مهر ۹۸-۹۹

پاور پوینت مستند سازی پروژه مهر ۹۸-۹۹

15000 تومان

خرید محصول

تقدیر نامه آماده برای معلم

تقدیر نامه آماده برای معلم

5000 تومان

خرید محصول

نمونه ی کامل شده پروژه مهر ۹۸ابتدایی

نمونه ی کامل شده پروژه مهر ۹۸ابتدایی

15000 تومان

خرید محصول

دانلود پروژه مهر تکمیل شده دبیرستان دور اول و دوم سال ۱۳۹۸

دانلود پروژه مهر تکمیل شده دبیرستان دور اول و دوم سال ۱۳۹۸

15000 تومان

خرید محصول

کاملترین پروژه مهر ماه ۹۸در اینترنت

کاملترین پروژه مهر ماه ۹۸در اینترنت

15000 تومان

خرید محصول

دانلود صورتجلسات پروژه مهر ۹۸

دانلود صورتجلسات پروژه مهر ۹۸

10000 تومان

خرید محصول

پروژه مهر۹۹-۹۸ به همراه مستندات+برنامه سالانه و تقویم تابستان

پروژه مهر۹۹-۹۸ به همراه مستندات+برنامه سالانه و تقویم تابستان

10000 تومان

خرید محصول

نکات مهم پروژه مهر

نکات مهم پروژه مهر

8000 تومان

خرید محصول

 
دانلود پروژه مهر 98-99

دانلود-فایل-پروژه-مهر-98- پروژه مهر 98-99 + پاورپوینت مستند سازی فعالیت های ستاد + برنامه سالانه

10000 تومان

خرید محصول

 
پروژه مهر ۹۷-۹۸ + پاورپوینت مستند سازی فعالیت های ستاد + برنامه سالانه

پروژه مهر 99-98 + پاورپوینت مستند سازی فعالیت های ستاد + برنامه سالانه

10000 تومان

خرید محصول

 
 

پروژه مهر تکمیل شده دبیرستان دور اول و دوم سال 98

7000 تومان

خرید محصول

 
دانلود پروژه مهر مدارس ابتدایی 98-99(بسته کامل)

دانلود پروژه مهر مدارس ابتدایی 98-99(بسته کامل)

7000 تومان

خرید محصول

 
 

پروژه مهر

پروژه مهر

پروژه مهر 97 کاملترین پکیج پروژه مهر مدارس ابتدائی و متوسطه سالتحصیلی 98 -99

1

 

اقدامات لازم برای اجرای پروژه مهر مدارس قم

برای شروع یک سال تحصیلی جدید و پر نشاط اقداماتی باید صورت بگیرد تا شما بتوانید یک پروزه مهر ایده آل را فراهم آورید . اولین اقدام در این راستا جلسه معلمان با اولیا دانش آنوزان تمامی پایه های ابتدایی و متوسطه اول و دوم می باشد .

کارگروه توجیه و تبلیغ پروژه مهر 98 جوانان

هدف اصلی و مهم این کارگروه توجیه و تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد پروژه مهر 98 برای اجرای هر چه بهتر برنامه های ویژه ستاده پروژه مهر می باشد . در جلساتی که بین اعضای کارگروه توجیه و اطلاع رسانی پروژه مهر 98 صورت می گیرد تمامی برنامه های که در فایل تهیه شده گنجانده شده است ریز به ریز تمرین می شوند و برای اجرای آن در روز اول مهمر ماه آماده می شوند . ما تا آخر هستیم

پروژه مهر جوانان ارئه بهترین نمونه ها برای سال تحصیلی جدید

موضوعات مختلف مورد بحث و تبادل نظر جوانان

پوشش خبری درست و دقیق پروژه مهر 98 به منظور آشنا کردن

پروسه های مورد نیاز برای اجرای مراسم ورزش

دعوت مستقیم از خانواده های دانش آموزان و دست اندرکاران مهم و معتبر آن شهر در بازگشایی مدارس کشور . برگزاری جشن با شکوه و در خور شان تمامی دانش آموزان و پذیرایی مناسب از مسئولان مرتبط و خانواده های شرکت کننده در مراسم پروژه مهر 98 . و از دیگر اقدام قابل ذکر مهندسی فکر دانش آموزان پایه دهم متوسطه دوم در خصوص شرح اقدامات پروژه مهر می باشد . و همینطور وظیفه دیگری که این ستاد بر عهده دارد تبلیغات و اطلاع رسانی دقیق و به موقع پروژه مهر استان قم . برگزاری جلسات منظم به صورت هفتگی . و اطلاع رسانی چگونگی وظیفه افراد و مدیران و اولیا و دانش آموزان در خصوص آیین نامه و ثبت نام سال جدید

معیار های ستاد پروژه مهر جوانان

وظیفه ستاد استان قم

وظیفه اصلی که این ستاد بر عهده دارد فراهم آوردن تمامی وسایل فیزیکی مورد نیاز و تعمیر و تجهیز امکانات مورد استفاده در اجرای دقیق و منظم پروژه مهر می باشد که این ستاد وظیفه اصلی را بر عهده دارد .

اعضای ستاد ورزش و جوانان

اعضای ستاد برای اجرای دقیق برنامه های بازگشایی مدارس در تمامی مدرسه های کشور که یک تیم هفت نفره از اداراه آموزش و پرورش خود استان اعزام می گردنند تمامی مشاهدات و اقدامات صورت گرفته را یادداشت کرده و به کمیته ارزیابی اجرای پروژه مهر مدارس 98 ارائه می دهند . که مطلوب بوده یا نه

شروع سال تحصلی 98 شروع جریان تازه از شور و شوق دانش آموزان

روز اول مهر 98 برای همه دانش آموزان شروع یک چالش جدید به حساب می آید . به خصوص برای دانش آموزان پیش دبستانی و پایه اول ابتدایی این روز یه روز تکراری به مانند سایر روزهای خو نیستند چرا که آنان

یه محیط جدید و تجربه جدید را می آموزند . لذا از این رو باید همه ما با این دانش آموزان سال اول مهربانتر از سایر دانش آموزان باشیم

ایجاد انگیزه در این پایه برای دانش آموزان می تواند مسیر زندگی آنان را تغییر دهد و باعث شود . که آنان مسیر تازه ای در زندگی پیش روی خود ببینند . لذا سرمایه گذاری روی دانش آموزان هزینه را هدر دادن نیست بلکه هزینه و سود دهی شما را چند برابر می کند . این دانش آموزان هستند که فردای میهن عزیزمان را می سازند . ضعف در این دانش آموزان باعث ضعف در تمانمی نهاد های دیگر می شود .

 

 

پرسش مهر مدارس ابتدائی

نمونه فایل آماده پروژه مهر 98 به صورت پاور پوینت در سایت جوانان

نمونه صورتجلسه فایل پروژه مهر مدارس ابتدایی و متوسطه برای سال تحصیلی 98-99 برای شما فرهنگیان محترم به صورت پکیج های جداگانه تهیه و آماده گشته است که با دانلود و خرید پروژه مهر 98 مدارس ابتدایی و متوسطه می توانید اجرای این مراسم را به نحوه احسن به سرانجام برسانید . لینک زیر کلیک نمائید .

برنامه های کمیته تبلیغ و توجیه ستاد جوانان پروژه مهر 98 قم تشریح شد

نشست کمیته تبلیغ وتوجیه ستاد پروژه مهر 98 آموزش و پرورش استان همدان  با حضور اعضای این کمیته در اتاق جلسات برگزارشد.

کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش همدان  گفت: در ستاد پروژه مهر 98 کميته‌هاي پنج‌گانه سازماندهي، تعمير و تجهيز، توجيه و تبليغ، تأييد صلاحيت و نظارت و ارزيابي تا اول مهرماه فعاليت‌هاي لازم براي بازگشايي مدارس شهرستان روانسر  انجام مي‌دهند.

"خالد محمدی" افزود: تمامی فعالیت هایی که آمادگی های لازم را برای بازگشایی مطلوب مدارس در سال تحصیلی 98-99 فراهم نماید به عهده این کمیته است

مسئول کمیته تبلیغ وتوجیه ستاد پروژه مهر 98به وظایف کمیته تبلیغ و توجیه نیزاشاره نمود و افزود : برنامه ریزی جهت پوشش خبری مناسب فعالیت های ستاد ،تهیه اقلام تبلیغی از جمله بنر ، پلاکارد ، ترکت و ارسال آن مدارس جهت بهره برداری ونصب آن در سطح شهر را از جمله وظایف این کمیته برشمرد .

"محمدی "اطلاع رسانی برنامه های آموزش و پرورش در راستای  آماده سازی مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید را بارزترین مولفه کمیته تبلیغ و توجیه دانست و خاطر نشان نمود: به منظور آگاهی همکاران محترم و اولیاء ارجمند ودانش آموزان گرامی نسبت به برنامه های در دست اجرای آموزش و پرورش اخبار و رویدادهای این مدیریت بصورت روزانه در پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهرستان روانسر اطلاع رسانی می شود .

تشکیل ستاد بازگشایی مدارس و پروژه مهر 98 در دبستان های ابتدایی استان قم

دبستان های حضرت معصومه (س)،هفده شهریور و شهید رحیمی شهر شاهو از توابع شهرستان روانسر با تشکیل ستاد بازگشایی مدارس در تلاش هستند ضمن بهره گیری از امکانات مادی ومعنوی آموزش وپرورش و سایر ادارات وارگا ن ها فضایی شاد و با نشاط برای تحصیل دانش آموزان فراهم نمایند .

به گزارش روابط عمومی آموزش  وپرورش شهرستان روانسر ، مدیر دبستان هفده شهریور شهر  شاهو در گفتگویی با مسئول کمیته تبلیغ و توجیه ستاد پروژه مهر 93 گفت: در راستای مفاد شیوه نامه ستاد پروژه مهر کمیته بازگشایی مدارس در دبستان های شهر شاهو با حضور اعضای ستاد برگزار و تمهیدات لازم برای آماده سازی مدارس اتخاذ شد .

رحمت رحیمی افزود : بیش از 300دانش آموز دختر پسر دبستان های هفده شهریور ، شهید رحیمی وحضرت معصومه (س) شهر شاهو در سامانه الکترونیکی سناد ثبت نام شده اند .

خرید از سایت آمازون

رحیمی اظهارکرد : در هر مدرسه 6کلاس درس برای دانش آموزان مهیا و  اعضای ستاد هرمدرسه با همدلی اولیاء دانش آموزان در تدارک برنامه ریزی برای تنظیم برنامه هفتگی ، بهسازی فضای نمازخانه ، کتابخانه و تقویم اجرایی سالانه مدرسه هستند .

اعضای ستاد بازگشایی مدارس مجتمع جوانان مشخص شدند

در اجرای شیوه نامه ستاد پروژه مهر 98 مدیریت آموزش وپرورش شهرستان روانسر در نشستی اعضای کمیته بازگشایی مدارس مجتمع آموزشی وپرورشی فرزانگان شهر روانسر انتخاب شدند .

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش روانسر : مدیر مجتمع فرزانگان با اعلام این خبرافزود : در اجرای شیوه نامه ستاد پروژه مهر 98 آموزش وپرورش شهرستان روانسر و لزوم برنامه ریزی جهت تمهید مقدمات و آماده سازی برای آغاز سال تحصیلی جدید ، اعضای ستاد  بازگشایی مدارس این مجتمع انتخاب و وظایف آنان ابلاغ شد .

" لیلا امیری " افزود: این ستاد با عضویت مدیران ، نماینده منتخب انجمن های اولیاء ومربیان ، نماینده معلمان و نماینده شورای دانش آموزی مدارس سمیه ، عاطفه و فرهنگ کار خودرا آغاز نموده است .

امیری ، آماده سازی فضای مدرسه ، تنظیم برنامه هفتگی مدرسه ، برگزاری جشن بازگشایی مدارس وهفته دفاع مقدس را ازجمله وظایف این کمیته برشمرد .

 مدیر مجتمع فرزانگان اظهار کرد : تاکنون بیش از 390دانش آموز دختر مدارس تحت پوشش این مجتمع  در سامانه سناد ثبت نام شده اند و 19 کلاس درس برای سال تحصیلی جدید برای مدارس این مجتمع تعریف شده است

صورتجلسه پروژه مهر مدارس قم

جهت دانلود صورتجلسه پروژه مهر 98 به سایت دبیران آنلاین مراجعه نمائید .

مهمترین اقدامات پروژه مهر جوانان مدارس ابتدایی و متوسطه 98 برای صورتجلسه

آماده سازی مدارس برای سال جدید در استان قم

تدارکات ابتدایی برای جشن اول مهر 98-99 توسط تیم جوانان

نحوه پذیرایی و ساعات برگزاری جشن برای دانش آموزان و اولیا آنها رد ستاد جونان

تفکیک کلاس های ابتدایی و متوسطه پسران و دخهتران در روز اول مهرماه در سایت جونان

پروژه مهر 98-99 مدارس ابتدایی متوسطه اول و دوم

20 Jul 2019

پروژه مهر 98-99

فرمت فایل: word و قابل ویرایش

http://dlprog.ir/

برای دانلود کلیک کنید

پروژه مهر 98-99 چیست ؟

پروژه مهر 98-99 عنوان پکیجی است که در سایت ما وجود دارد و در سال های اخیر در رابطه با چگونگی تنظیم سوالات به معلمان مدارس ابلاغ گردید. تا قبل از ابلاغ این فعالیت به معلمان ، نگارش و تنظیم مستنداتبر اساس سلایق شخصی و محدودیت های زیاد انجام می گرفت. به همین دلیل نوع نگارش و چشم اندازهای همه مدارس با هم متفاوت بود. در همین رابطه معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با ابلاغ ای فعالیت به مدارس توانست ، برنامه ریزی معلمان مدارس را با هم یکپارچه نموده و فعالیتی را برای کلیه مدارس سراسر کشور با یک قالب خاص فراهم نماید.

پروژه مهر 98-99 چه اهمیتی دارد ؟

پروژه مهر 98-99 کمک بسیار زیادی به رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی معلمان این مقطع نمود. در واقع معلمان مدارس به دلیل پیش بینی کلیه فعالیت ها و چشم انداز های موجود و اختصاص امتیاز به هر یک از محور ها در فرم خام پروژه مهر 98-99 خود را ملزم به رعایت تک تک بند ها می نمایند. با رعایت همه جانبه و تنظیم و اجرای تمام و کمال پروژه مهر 98-99 در مدارس ابتدایی علاوه بر کسب نمره و امتیاز کامل ارزشیابی دانش آموزان نیز از سطح علمی و آموزشی و همچنین تربیتی و پرورشی بالاتری برخوردار خواهند بود.

کاملترین نمونه در فضای مجازی با فرمت ورد و پاور پوینت قابل ویرایش آماده برای استفاده مدیران گرامی در سال تحصیلی 99-1398

افتخار داشته ایم تا بتوانیم در سال تحصیلی جدید نمونه پروژه مهر 98-99 ابتدایی و متوسطه گامی هرچند کوچک برای شما برداریم

پروژه مهر 98-99 مدارس

وبسایت بانک فایل پژوهشی معلمان در تلاشی اقدام به گردآوری نمونه فایل های پروژه مهر 98-99 ابتدایی و متوسطه و سایر فایل هایی که بصورت فصلی و در چهارچوب آیین نامه ها و بخش نامه ها به سیستم آموزشی کشور اضافه میشوند کرده و آنها را در اختیار فرهنگیان و همکاران عزیز جهت دانلود قرار میدهد.

اهداف بزرگی که مدیران سایت بانک فایل پژوهشی معلمان برای خود در نظر گرفته اند بسیار فراتر از اهداف مادی بود و بر خلاف تعدادی از سایتها که اقدام به کپی برداری از نمونه فایل های دیگران میکنند همه فایل هایی که در سایت ما به شما معرفی میشوند اعم از پروژه مهر 98-99 , اقدام پژوهی, طراحی آموزشی , تجربه نگاری و… تماما و مستقیما توسط کارشناسان و فرهنگیان عزیزی که با ما همکاری میکنند نگارش و آماده سازی شده است.

مدیران و معاونین محترم برنامه های پروژه مهر 98-99 خود را به اشتراک بگذارید.

از این جهت که بتوانیم نقشی کوچک در ارتقاء کیفیت آموزش در مدارس کشور برداریم به خود میبالیم و از همکارانی که بصورت مستقیم یا با واسطه از فایل های ما استفاده میکنند  تقاضا داریم در جهت بهبود عملکرد ما و تهیه فایل های بهتر پروژه مهر 98-99 ابتدایی و متوسطه اول و دوم سایر فایل های مورد نیازتان ما را راهنمایی کنید.

ده ها نمونه فایل پروژه مهر 98-99 ابتدایی , متوسطه اول و دوم را که تماما بصورت اختصاصی تدوین شده اند میتوانید دانلود کنید.

پروژه مهر 98-99


پس از نوشتن پست هایم راجع به گرفتن پروژه از خارج از کشور افراد مختلفی با توانایی ها و پیش زمینه های مختلف با من تماس گرفتند و در باره این کار سوالات مختلفی از من پرسیدند. تصور می کنم که روی دو مطلب مهم کم تمرکز کرده و در باره آنها کم نوشته ام. به همین دلیل در این پست راجع به آن ها بیشتر می نویسم.
گرفتن پروژه از خارج از کشور نیاز به توانایی و صبر و . دارد ولی بزرگترین چالش آن در صورت نرفتن به کنفرانس در کشور های اروپاییو آمریکا، یافتن پروژه های من�

 
 
 

نمرات اعلام شد.
برای میان ترم ۶ نمره- پایان ترم ۱۱ نمره و تمرین ۳ نمره منظور شد.
برای دانشجویانی که در دو جلسه ارایه پروژه حضور نداشتند نمره پروژه منظور نشده است.
از دانشجویانی که در دو جلسه آخر که به توصیه آموزش برگزار شد و علیرغم اطلاع رسانی از طریق این سایت، حضور نداشته اند یک نمره کسر شده است.
نمره پروژه حداکثر سه نمره و علاوه بر ۲۰ بوده و اختیاری در نظر گرفته شده است.
موفق باشید.

 
 
 

TETRA پایانی برای P25
یک
دهه پیش، انجمن ارتباطات عمومی آمریکا، پروژه 25 را به منظور ارتقاء و 
گسترش ارتباطات رادیویی دیجیتال برای آژانس های امنیت عمومی در آمریکای 
شمالی ایجاد نمود و درست هنگامی که نتایج مطلوب این پروژه در حال نفوذ و 
گسترش به اروپا و دیگر نقاط خارج از آمریکا بود، استاندارد دیجیتالی دیگری 
به نام تترا در برابر آن ظاهر شد. اما آنچه که موجب خوشحالی حامیان پروژه 
25 می شد آن بود که روند تغییرات شبکه های موجود به سمت تترا به کندی انجام

 
 
 برای دانلود کاملترین پروژه مهر 98-99 کلیک کنید


رضا »، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آبادان، از اجرای بیش از 40 پروژه جهادی در مناطق محروم آبادان خبر داد و گفت: این پروژه ها به همت گروه جهادی انصارالمهدی (عج) این شهرستان انجام شده است.
 
مسئول گروه جهادی انصارالمهدی (عج) آبادان، تصریح کرد: به همت نیروهای جهادی پروژه های دیگری نیز در دهه مبارک فجر به مرحله اجرایی خواهد رسید.
 
وی به حضور نیروهای جوان مومن و انقلابی در گروه های جهادی به صورت داوطلبانه اشاره کرد و ادامه داد: ای�

 
 
 

دراین پست قصد داریم تا پروژه آماده افترافکت Flat logo opener را قرار دهیم که طریقه ی استفاده از این پروژه بهمراه فایل های پروژه ضمیمه شده است. افتر افکت نرم‌ افزار ایجاد جلوه‌ های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردی ترکیب عناصر بصری مختلف است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم‌سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می توانید پیش نمایش این پروژه را در ادامه ی مطلب مشاهده کنید.
۩�

 
 
 

انجام پروژه های برنامه نویسی در سطح مبتدی تا حرفه ای- ساخت نرم افزارهای تحت ویندوز مانند : حسابداری ، انبارداری ، فایلینگ و اتوماسیون شرکت ها و کلیه طرح های درخواستی- ساخت نرم افزارها و وب سایت های اختصاصی تحت وب با زبان PHP با تکنولوژی Web3- ساخت اپلیکیشن اندرویدبرخی از زبان های استفاده شده در پروژه ها :AndroidC#.netDelphiFoxproPHPHTML5CSS3MySQLJavaScript/Jqueryتکنولوژی Bootstrapو جهت سفارش پروژه با شماره ۰۹۳۵۱۵۶۷۳۴۷ تماس حاصل نمایید.

 
 
 پروژه مهر 98-99 چیست؟


,: درخواست انجام پروژه , سفارش برنامه نویسی , کسب ,سفارش آنلاین پروژه ,سفارش پروژه برنامه نویسی,سفارش برنامه نویسی ,برنامه نویسی ,انجام پروژه های کامپیوتر و برنامه نویسی ,سفارش برنامه نویسی ,سفارش برنامه نویسی به زبان C , C++ , C# , ASP.NET , AVR,سفارش برنامه نویسی ,سفارش پروژه برنامه نویسی در تبریز ,انجام پروژه برنامه نویسی ,سفارش برنامه نویسی ,پارسکدرز ,گرفتن سفارش پروژه برنامه نویسی ,سفارش پروژه برنامه نویسی ,سفارش انجام پروژه های برنامه نویسی دانشجو�

 
 
 

دانلود پروژه آمار کامپیوتر
پروژه آمار میزان استفاده دانش آموزان از کامپیوتر و اینترنت و تاثیرات آن 20سوال . این پروژه ، نمونه از پروژه آمار با موضوع تاثیر رایانه بر تحصیل دانش آموزان میباشد.

دانلود رایگان پروژه آمار دوم و سوم دبیرستان 

پروژه آمار رایگان ,پروژه آماده آمار ,بانک پروژه آمار ,پروژه آمار پرسشنامه ,پروژه آمار زیستی ,پروژه ی آمار و مدلسازی . آمار ,پروژه ی رایگان آمار ,پروژه آمار پزشکی ,پروژه درمورد آمار , پروژه آمار ,پروژه آمار کا

 
 
 

پیرو اطلاع رسانی های قبلی 
دانشجویانی که تا امروز، جهت تعییت وضعیت درس پروژه خود به گروه مراجعه ننموده اند، فقط تا فردا دوشنبه 7 آبان ماه فرصت دارند.
بدیهی است عواقب عدم مراجعه (حذف درس و اخذ دوباره با پرداخت شهریه) بر عهده خود دانشجو خواهد بود.

 
 
 پروژه مهر 98-99 چطور؟


دانلود پروژه مهر 98 مداس جدیدترین نمونه پروژه مهر در سال 1398-1399می باشد.
پروژه مهر چیست؟؟؟ کلیه کارهایی که در یک مدرسه، یا حتی ادارات به خاطر هر چه بهتر برگزار شدن بازگشانی مدارس از قبیل زیبا نمودن فضاهای درسی، آماده کردن مدرسه برای شروع سال تحصیلی 1398-1399و برگزاری جشن برای دانش آموزان است پروژه مهر نامیده می شود.
پروژه مهر 98
فرمت فایل: word و قابل ویرایش
تعداد فایلهای موجود در دانلود : 17 فایل
کاملترین نمونه پروژه مهر ماه در فضای مجازی با فرمت ورد و

 
 
 

اردستان/‌اصفهان(پانا)-شهرداراردستان گفت: پروژه بازآفرینی مسجد جامع اردستان پیشرفت ۷۰درصدی دارد و تا پایان امسال به پایان می‌رسد.
محسن حیدری در جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان اردستان، اظهار کرد: با توجه به اینکه طرح بازآفرینی شهرستان پیشرو در سطح کشور مطرح است آنچه که تا امروز اتفاق افتاده شانزدهمین ستاد بازآفرینی شهرستان اردستان را برگزار می‌کنیم که از سطح کشور نیز بالاتر است.
وی افزود: طرح بازآفرینی در اردستان از سال قبل استارت خورده، ول

 
 
 

دانش پژوهان گرامی ، در این قسمت پاورپوینت جامع و کامل مدیریت و کنترل پروژه در 213 اسلاید با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.


دانلود فایل 


پاورپوینت جامع و کامل مدیریت و کنترل پروژه.پاورپوینت جامع و کامل مدیریت و کنترل پروژه

 
 
 همه چیز درباره پروژه مهر 98-99


پروژه کتابخانه دانشگاه
به همراه نمودار DFD
به همراه نمودار ER
به همراه آنالیز سیستم
به همراه طراحی جداول سیستم
به همراه کلاس دیاگرام
به همراه گزارشات مورد نیاز کتابخانه
به همراه کد برنامه به زبان ASP.NET
کوئری های SQL مورد نیاز برای ساخت دیتابیس
برای دانلود پروژه کتابخانه دانشگاه اینجا را کلیک کنید

 
 
 

نکته شماره ۱
-------------------------------------------------------------
ارزش فعلی خالص یا NPV چیست ؟
جو نایت می‌گوید: ارزش فعلی خالص یعنی ارزش فعلی جریان‌های نقدی با نرخ بازدهی موردنظر در پروژه‌ی شما، در مقایسه با سرمایه‌گذاری اولیه.» در عمل، ارزش فعلی خالص روشی برای محاسبه‌ی نرخ بازگشت سرمایه یا ROI مربوط به یک پروژه یا سرمایه‌گذاری است. با درنظرگرفتنِ تمام پولی که انتظار دارید از آن سرمایه‌گذاری به دست بیاورید و بیان آن بازگشت سرمایه براساس ارزش پول امروز، می�

 
 
 

سلام. احتمالا شما ها خبر منتفی شدن پروژه ی مارس وانو شنیدین. این شرکت با کمبود بودجه روبرو شده و پروژه به مرحله‌ی عملی شروع ساخت نرسیده. مارس وان قرار بوده که هزینه سفرو از طریق نمایش مراحل پیشرفت پروژه و مخصوصا فرود روی مریخ و پخش زنده یا غیر زنده اون به دست بیاره که بودجه شون به مرحله ای نرسیده که ازش فیلمبردای بشه از طرف دیگه از نظر امنیت هم تهدیداتی وجود داشته که طی بحث های بین مارس وان و متخصص مشخص شده که مخزن اکسیژنی که در نظر گرفته شده ب�

 
 
 پروژه مهر 98-99 چگونه است؟


پروژه 
مالی صفر تا صد عملیات حسابداری یک شرکت خدماتی شامل تمامی اطلاعاتی می 
باشند که یک شرکت از ابتدای شروع تا پایان سال مالی دارد . از زمان سرمایه 
گذاری اولیه تا بستن حساب های دائمی در پایان سال و افتتاح حساب ها در سال 
جدید . در ادامه مطلب در آی آر حسابداران سعی داریم تصاویر و توضیحات بخش 
های مختلف این پروژه مالی را با هم بررسی کنیم تا با اطمینان بیشتر بتوانید
پروژه مورد نظر خود را تهیه کنید .
دانلود پروژه مالی رویه های حسابداری یک شرکت خدم�

 
 
 

دراین پست قصد داریم تا پروژه آماده افترافکت Neon Logo Reveal را قرار دهیم که طریقه ی استفاده از این پروژه بهمراه فایل های پروژه ضمیمه شده است. افتر افکت نرم‌ افزار ایجاد جلوه‌ های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردی ترکیب عناصر بصری مختلف است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم‌سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می توانید پیش نمایش این پروژه را در ادامه ی مطلب مشاهده کنید.
۩�

 
 
 

در این بخش پروژه موتور جت را با فرمت word (قابل ویرایش) در ۲۳ صفحه آماده دانلود برای شما کاربران گرامی نموده ایم در صورت تمایل میتوانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری نمایید.

دانلود فایل 


پروژه جامع پیرامون موتورهای جت.پروژه جامع پیرامون موتورهای جت

 
 
 ده مطلب مهم درباره پروژه مهر 98-99


پروژه شیب بندی و ایزوگام سقف یکی از روستاییان تنگه 2 شروع گردید.
خوشبختانه به همت خیرین محترم و جوانان انقلابی و متدین این پروژه در تاریخ 21 دی ماه 1397 شروع شد. شیب بندی ۲۰۰ متر سقف جهت نصب ایزوگام
این پروژه با همکاری
گروه جهادی انصارالمهدی آبادان
و گروه جهادی شهید عیسی زاده
در حال انجام است

پروژه مهر 98-99 
 
 

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، همزمان با سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان گیلان 6 پروژه صنعتی ،وزارت صنعت و معدن تجارت استان گیلان "با حضور دکتر زرندی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

متن کامل خبر: 6 پروژه صنعتی، وزارت صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد

 
 
 

35 موردازبهترین نظریه‌های بازاریابی پزشکی برای انجام شما
1.دانستن ده‌روش برای جذب‌کردن بیماران ازشرکت‌های‌محلی
2.ساختن یک نام‌تجاری(برند)باآرام‌خودتان
3.متعهد به‌بازاریابی بطورموافق
4.استفاده‌کردن‌ ازتبلیغات فیس‌بوک برای دادن خدمات‌آگهی‌پایین بصورت‌رایگان
5.اطمینان‌کنید که عملکردشما در نتایج‌جستجوی محلی نمایش‌داده‌میشود.
6.گسترش ارائه‌ی‌ رسانه‌ها برای تمرین‌پزشکی‌تان
7.تنظیم‌کردن سطح‌اعتبارمدیریت‌تان
8.پیشنهادتان ب

 

طرح جابر

8 Jul 2019

طرح جابر

این طرح برای دانش آموزن این امکان را فراهم میسازد که آنچه را تئوریک آموخته اند به تبعیت از دانشمند بزرگ و الگوی کشورمان جناب جابر ابن حیان در قالب آزمایشات تجربی تست کرده و ماهیت آنچه را که تا به امروز آموخته بودند را بتوانند در تجربه ای شیرین , کودکانه و علمی کشف نمایند.

بهترین نمونه های آماده

بهترین نمونه های طرح جابر آماده را با کلیک روی دکمه زیر دانلود کنید.

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

دانلود نمونه های آماده

طرح جابربن حیان

دقیقا به خاطر همین ماهیت شیرین تجربه کردن است که دانش آموزان مقاطع ابتدایی با تمام وجودشان در جلاسات طرح جابر حاضر میشوند و با چنان علاقه ای در سر کلاس درس مینشینند که گویی در یک شهر بازی در حال بازی و تفریح هستند .

سیستم های آموزشی مدرن و پیشرو در دنیا مانند کشور فنلاند قطعا از طرح های اینچنینی و شاید طرح های خیلی بهتری هم استفاده میکنند .

ما به نوبه خود از دست اندرکاران وزارت خانه آموزش و پرورش مازندران و کشور بابت عملیاتی کردن این طرح تقدیر و تشکر میکنیم و از طرفی خواهان بسط و گسترش طرح های مشابه و صد البته ایجاد بستر های لازم برای به حداکثر رسیدن قابلیتهای بالقوه طرح جابر ابن حیان هستیم.

انواع پروژه های علمی طرح جابربن حیان در پنج زمینه اجرا می شود که جزئیات ، روش و نمونه بهترین تزیین این طرح های آموزش و پرورش در مدارس را در ادامه این مطلب و بقیه آن ها در دسته بندی طرح جابربن حیان می توانید ببینید.

 

طرح جابربن حیان چیست؟

قطعا و به گواهی و شهادت دست اندرکاران تعلیم و تربیت کشور و معلمانی که در بتن اجرای هزاران هزار طرح آموزشی در تاریخ پرفراز و نشیب آموزش و پرورش کشور قرار داشته اند میتوان طرح جابر که برگرفته از نام دانشمند فقید ایرانیجابر ابن حیان میباشد را یکی از الگو های موفق و کارامد سیستم تدریس در کشور نامید.

آری طرح جابر ابن حیان طرح بسیار موفقی است که مورد استقبال معلمان و فرهنگیان عزیز قرار گرفته است چرا که فرایند تدریس و تفهیم مطالب را در کلاس های درس برای دانش آموزان بسیار راحت تر و قابل فهم تر میکند و معلم با صرف زمان و انرژی به مراتب کمتر میتواند آنچه را که میخواهد آموزش دهد با بهره وری و ضریب یادگیری به مراتب بالاتری نسبت به گذشته, پس جا دارد آموزش و پرورش کشور در بسط و توسعه طرح های آموزشی موفقی مانند طرح جابر و طرح کرامت کوشا بوده و زمینه های تحقق اهداف بالقوه این طرح را هرچه بیشتر فراهم نماید.

طرح جابربن حیان در چه زمینه هایی میباشد؟

زمینه های پیاده سازی طرح جابربن حیان در مقاطع تحصیلی مختلف تفاوت های دارد و نمیتوان برای همه مقاطع یک توضیح کلی ارائه داد.

طرح جابر این حیان

 • گردآوری مطالب به همراه طبقه بندی و دسته بندی در اجرای طرح جابر پایه اول و طرح جابر پایه دوم بسیار کاربرد دارد.
 • استفاده از تابلوی نمایش برای اجرای طرح جابر مقطع ابتدایی ضروری میباشد.
 • استفاده از انواع ماکت ها و مدل ها که عمدتا در پیاده سازی طرح جابر پایه دوم ابتدایی و طرح جابر پایه سوم ابتدایی استفاده میشود.
 • استف5اده از پژوهش و تحقیق که اغلب اشتیاق به آن را مجریان طرح جابربن حیان پایه چهارم ابتدایی را دارد.
 • انجام آزمایشات با قابلیت اجرا در طرح که اغلب مورد علاقه مجریان در طرح جابر پایه پنجم ابتدایی و طرح جابر پایه ششم ابتدایی می باشد.

 

طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی

شاید بتوان با جرات این مساله را بیان داشت که طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی کارآمدترین نوع طرح های آموزشیمیباشد که در تاریخ کشور عزیزمان ایران در مدارس و ساختار آموزش و پرورش پیاده سازی شده است . البته بیان این مساله صرفا نکته نظری بود از نویسندگان و مولفان فایل های آموزشی مرکز تهیه و توزیع طرح های آموزش و پرورش اما اگر بخواهیم درباره طرح جابر کلاس اول ابتدایی توضیحاتی ارائه دهیم باید نسبت به فلسفه ایجاد این ساختار در فرایند آموزشی کشور با دید مثبت نگاه کرد چرا که با این طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی و البته طرح های مشابه دیگر مانند طرح کرامت , طرح تعالی و.. فرایند تدریس و آموزش و پرورش بهبود بسیاری در شاخص های خود داشته است.

طرح جابر اول ابتدایی

پایه اول ابتدایی هم در میان کلیه پایه های اول تا ششم ابتدایی استقبال از طرح های جابر ابن حیان قابل توجه تر بوده است و گویا دانش آموزان مقطع اول ابتدایی که صد البته با دانش آموزان نسل های پیشین تفاوت های بسیار مشخصی دارند و میتوان آنها را کلاس اولی های تکنولوژیک و تب لت به دست نامید ارتباط بسیار راحتری با طرح های آموزشی اینچنینی برقرار میکنند و طرح جابر اول ابتدایی را میتوان نمونه ای بسیار بسیار موفق از هزاران طرحی دانست که در طی سالهای گذشته در آموزش و پرورش استان ها بکار گرفته شده اند و گاها موفق یا گاها ناموفق بوده اند .

طرح جابر اول دبستان پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما

کامل ترین طرح جابر اول دبستان پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما .بافرمت ورد وقابل ویرایش این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به همکاران فرهنگی میباشد و کامل ترین طرح جابر اول دبستان می باشد

این پروژه طرح جابر ابن حیان مقطع اول ابتدایی به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. و لازم به ذکر است که تمامی فایل های این مجموعه قابل ویرایش و در قالب ورد (Word) می باشند.

دانلود نمونه های آماده

قسمتی ازین مجموعه

پایه تحصیلی: اول ابتدایی                                                                                     طرح جابر

دانلود هزاران نمونه طرح جابربن حیان مقطع اول ابتدایی

طرح جابر اول ابتدایی به موضوع رشد قورباغه

این نمونه فایل را قطعا میتوان بهترین نمونه در اینترنت دانست . شاید اگر هزاران مورد را از اینترنت دانلود کنید در میان همه آنها این بهترین نمونه طرح جابر اول ابتدایی باشد . که به موضوع فرایند رشد قورباغه میپردازد به همراه دفتر کارنما - توجه داشته باشید که این فایل با بافرمت ورد و قابلیت ویرایش متن و تصاویر خدمت شما تقدیم میشود و با هدف کمک به  همکاران فرهنگی تهیه و تدوین شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و محتویات این فایل و دانلود این نمونه به این صفحه مراجعه نمایید.

نحوه سفر دانه ها به همراه کار نما یک نمونه از طرح جابر اول ابتدایی

نمونه طرح جابر

یک نمونه دیگه از هزاران نمونه طرح جابر که برای دانلود شما عزیزان در صفحه مربوطه ( اول ابتدایی ) قرار داده ایم تا توضیحات مقدماتی و آشنایی نسبی با آن کسب کنید در زمینه نحوه سفر دانه ها میباشد که به همراه دفتر کارنما در فرمت فایل ورد خدمتتان تقدیم میگردد . حاوی پوستر ها مختلف و مرتبط با طرح که شما همکار گرامی را در مسیر تدیس این موضوع انشاالله یاری خواهد رساند.

سایر فایل های مقطع اول ابتدایی

طرح جابربن حیان دوم ابتدایی

مجموعه طرح های آموزش و پرورش که به همت تعدادی از معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشته در استانهای گیلان و مازندران اقدام به تدوین و گردآوری طرح های آموزشی در موضوعات مختلف میکند در زمینه طرح جابر دوم ابتدایی تا به امروز 2 فایل طرح جابر این حیان مقطع دوم ابتدایی را با موضوعات متنوع و پرکاربرد و محبوب بین همکاران با کیفیتی عالی و بدون مشابه در اینترنت ( به لحاظ کیفیت نگارش و تصاویر و پوستر های آموزشی بکار رفته در طرح جابربن حیان دوم ابتدایی )آماده کرده تا انشالله بتوانیم موجبات رضایت خاطر همکاران فرهنگی گرامی را فراهم آورده و گاهی هرچند کوچک در آینده ای بهتر برای ایران اسلامی برداریم.

بهترین طرح جابر در مدارس مقطع دوم ابتدایی

همکار گرامی توجه داشته باشید از هر گروه فایل چند نمونه را در این صفحه قرار داده ایم و برای مشاهده کامل فایل های موجود در زمینه طرح جابر ابتدایی مقطع دوم ابتدایی به این صفحه مراجعه نمایید .

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

طرح جابر کلاس دوم ابتدایی با موضوع صوت چگونه تولید می شود ؟ همراه با دفتر کارنما و با فرمت فایل ورد و امکان ویرایش متن و تصاویر بکار رفته تقدیم میشود که تمامی همکاران و معلمان زحمت ایران عزیز و اسلامی, در این مجموعه که به عنوان نمونه در این صفحه قرار گرفته است شامل موارد زیر میباشد.

چندین پوستر طرح جابر ابن حیان در باره صوت چگونه تولید می شود

بهترین نمونه طرح جابر

تابلوی نمایش طرح جابربن حیان  و عکس در مورد صوت چگونه تولید می شود

وطالب علمی آموزشی در باره اینکه صوت چگونه ایجاد میشود , دقت داشته باشید که کلیه مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه های طرح جابر می باشد

 طرح جابربن حیان در مدارس مقطع دوم ابتدایی با موضوع لنگر های دریایی

طرح جابر آماده دوم ابتدایی همراه با دفتر کارنما با موضوع طرح های مختلف لنگرهای دریایی  بافرمت ورد این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به معلمان گرامی میباشد.و به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. که تماما قابلیت ویرایش را دارد.

سایر نمونه فایل های مقطع دوم

طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی

برای دیدن موضوعات بیشتر و لیست بیش از 20 طرح جابر دوم ابتدایی در موضوعات مختلف و پرطرفدار به صفحه مقطع دوم ابتدایی رجوع کنید.

 

 بهترین طرح جابر ابن حیان مقطع سوم ابتدایی

طرح هایی با موضوعات متنوع خاکی , آبی , میوه ها , منظومه شمسی , آهنربا , مواد و... برای پایه ابتدایی سوم  آماده سازی شده اند و همکاران گرامی و دانش آموزان از سراسر کشور با صرف کمترین زمان ممکن در حد یک دقیقه میتوانند این فایل ها را دریافت کرده و برای پیشبرد اهداف خودشان از آنها استفاده کنند . همچنین با توجه به دسته بندی های زیر میتوانید سایر فایل ها را هم ملاحظه کنید.

طرح جابر کلاس پنجم

حدود 80 موضوع را دستمایه تدوین بهترین نمونه طرح جابر کلاس ششم کرده ایم تا دانش آموزان و معلمان عزیز بتوانند از همه نقاط ایران این نمونه فایل های طرح جابر کلاس ششم را دانلود کنند .

شما عیزان در کمتر از یک دقیقه بعد از انتخاب فایل مورد نظرتان خواهید توانست آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

طرح جابر : بهترین نمونه های طرح جابربن حیان کلاس اول,دوم,سوم,چهارم,پنجم و ششم ابتدایی

دانلود نمونه های آماده

درس پژوهی آماده و قابل دانلود به صورت رایگان

6 Jul 2019

کانون معلمان بوشهر

مجموعه و یک تیم متشکل از فرهنگیان و معلمان شاغل و بازنشسته در سراسر کشور گرد هم آمده و با ایجاد کارگروه مشورتی و حمایتی بنام کانون معلمان فارس اقدام به تهیه فایل های آموزشی , راهنما و نمونه درس پژوهی ابتدایی ( پایه اول , دوم , سوم, چهارم , پنجم و ششم مقطع ابتدایی) , اقدام پژوهی , طرح جابربن حیان , طرح درس , کارنمای معلمی , پژوهش روایی و انواع مقالات و فایل های مورد نیاز فرهنگیان عزیز میکنند. این کارگروه به پشتوانه حمایت همکاران گرامی از سراسر کشور هم اکنون با گذشت 3 سال از فعالیت خود میتواند به جرات خود را منسجم ترین تشکل کاری در زمینه تهیه نمونه فایل های مورد نیاز معلمان در کشور بخواند.

تهیه نمونه های آماده دانلود و فایل های آموزشی

در زمینه درس پژوهی هم اکنون بیش از 700 نمونه درس پژوهی آماده مقطع ابتدایی برای هر 6 پایه مقطع ابتدایی را میتوانید با کلیک روی دکمه یا متن زیر مشاهده , انتخاب یا دانلود نمایید . بجز فایل های درس پژوهی میتوانید با ورود به سایر دسته بندی های فایل دیگری مانند طرح جابر , اقدام پژوهی یا سوالات ضمن خدمت را انتخاب و دانلود کنید . 

برای مشاهده فایل ها , دسته بندی ها و دانلود کلیک کنید.

دانلود نمونه ها و مشاهده دسته بندی های درس پژوهی ابتدایی

هدف بزرگ کانون:

البته که این مساله هدف نهایی ما نبوده و نیست و نشاندن لبخند رضایت و برداشتن باری از دوش شما همکار گرامی هدف بزرگ ماست.

ارائه آموزش های کامل در زمینه درس پژوهی ابتدایی , و ... بخشی از فعالیت های ما جهت کم کردن حجم کاری شما همکار گرامی میباشد. امیدواریم نتیجه زحمات تیمی ما مورد قبول افتد.

درس پژوهی آماده همه دروس شش پایه ابتدایی + اختصاصی

مهم ترین هدف های تشکیل گروه های پژوهش درسی عبارتند از:

برای هر شش پایه ابتدایی ما نمونه های درس پژوهی آماده را برای دانلود قرار داده ایم + همچنین بصورت اختصاصی و سفارشی هم فرایند درس پژوهی هر درسی که مورد نظر شما باشد را انجام میدهیم.

تشکیل کارگروه های پژوهشی برای درس پژوهی اولین گام در جهت داشتن کلاس درس ایده آل و آینده محور است.

۱-ایجاد یک فرصت مناسب برای یادگیری بیشتر و بهتر معلمان از طریق انتقال تجربیات حرفه ای و مهارتی ۲-بکارگیری خرد جمعی برای بهبود مسأله های کلاس و درس  ۳-تسهیل در فهم مطالب و سرعت یادگیری و تعمیق آموخته های دانش آموزان در فرایند یاددهی –یادگیری ۴-بازنگری در روش های تدریس انفرادی و سلیقه ای 

مهم ترین شرایط عبارت است از:

۱-دارا بودن روحیه کار تیمی و گروهی ۲- داشتن دغدغه های آموزشی و تربیتی مشابه ۳- دارابودن روحیه نقادی و ظرفیت انتقادپذیری ۴- انگیزه و علافه مندی ۵- حمایت مدیر مدرسه و سایر کارکنان مدرسه ۶- داشتن روحیه ی پرسشگری و تحقیق ۷- وجود امکانات لازم

توضیح کامل راجب درس پژوهی چیست ؟

درس پژوهی کوشش جمعی و روش مند همراه با ژرف اندیشی معلمان مدرسه در قالب گروه های کوچک به منظور شناسایی مشکلات دروس و موضوعاتی که دانش آموزان در درک و دریافت آن با مشکل مواجه هستند ، بوده و سپس همفکری و بازاندیشی و طراحی یک طرح مشترک در شیوه تدریس درس مورد نظربا رویکرد هم آموزی و یادگیری معلمان از تجربه های یکدیگر و با هدف دستیابی به راه حل بهتر و مناسب تر از طریق خرد جمعی در جهت تسهیل در فهم مطالب و سرعت یادگیری و تعمیق آموخته های دانش آموزان و در نهایت ارائه یک الگوی برتر در آموزش درس موردنظر می باشد.

دانلود نمونه ها و مشاهده دسته بندی های درس پژوهی ابتدایی

مراحل درس پژوهی بر طبق مدلی که آن را ارائه داده اند دارای ۹ مرحله است :

۱-مسأله یابی و تعیین موضوع درس پژوهی (مشخص بودن علل انتخاب درس مورد نظر)

درس پژوهی , پژوهش درسی و درس پژوهی مقطع ابتدایی

۲-تعیین اهداف و برنامه ریزی (برپایه خرد جمعی و تیمی است تا از این طریق ضریب خطا در تصمیم گیری و برنامه ریزی کاهش یابد)

۳- تدوین طرح درس جمعی (با رعایت مهم ترین نکات در طرح درس نویسی و آشنایی با روش های تدریس)

۴- اجرای تدریس اول (با حضور کلیه اعضای تیم و فیلم برداری از کل فرایند تدریس)

۵-بازنگری و نقد اجرای تدریس اول (ثبت و ضبط همه نکات مثبت و منفی)

۶-طرح درس مجدد و اصلاح شده (مشخص کردن تغییرات شکلی یا محتوایی در مقایسه با طرح درس قبلی)

۷- اجرای تدریس دوم (با حضورکلیه اعضای تیم و فیلم برداری از کل فرایند تدریس)

۸-بازنگری و نقد اجرای تدریس دوم (و در صورت لزوم اجرای سوم تا دستیابی به الگوی تدریس برتر)

۹-نتیجه گیری و ارائه گزارش نهایی ( بر طبق الگوی پیشنهادی گزارش نویسی)

مهم ترین نتیجه اجرای درس پژوهی این است که  به معلمان فرصت می دهد که پس از سال ها تدریس انفرادی و بسته بودن درب کلاسشان به روی سایر معلمان هم پایه و یا هم درس،در کنار سایر همکاران خود قرار گرفته و علاوه بر در اختیار قرار دادن تجربه و مهارت خود،از تجربه ها و دانش دیگران در جهت هم افزایی مهارت ها و بهبود جریان تدریس نیز بهره گیرند

مهمترین پیشنهادات برای تشکیل گروه های پژوهشی بین معلمان

مهم ترین پیشنهاد عبارت است از تشکیل بانک تصویری از تجربه های تدریس و کلاس داری از آرزوهای بسیاری از معلمان بوده و هست و تحقق آن هم رؤیایی و دور از دسترس نیست.حتی در یک سال تحصیلی ادارات آموزش و پرورش می توانند مدیران مدارس را به تشکیل بانک تصویری از تدریس های موفق در همه پایه های تحصیلی ترغیب نموده و سپس همه آن ها در ادارات آموزش و پرورش ساماندهی و در مرحله بعد به بانک تجربه های تدریس و کلاس داری ادارات کل آموزش و پرورش انتقال یافته و از طریق تبادل آن ها بین استان های مختلف می توان بانک بزرگ تصویری از تجربه های تدریس و کلاس داری کل کشور تشکیل داد و معلمان را بیش از بیش به استفاده از الگوهای موفق تدریس تجهیز کرد.

مهم ترین فواید آموزشی کسب شده توسط معلمان در فرایند درس پژوهی

معلمان در صورت فراگیری مبانی و پیاده سازی درس پژوهی می توانند توانمندی های زیر را کسب کنند.

۱-درس پژوهی را تعریف کنند.

۲-اهمیت و ضرورت آن را توضیح دهند.

۳-مهم ترین هدف های آن را شرح دهند.

۴-مهم ترین شرایط لازم برای اجرای آن را توضیح دهند.

۵-مراحل درس پژوهی را توضیح دهند.

۶-پیشینه درس پژوهی را شرح دهند.

۷-یک درس را بعنوان کار عملی درس پژوهی انتخاب و سپس با مشورت معلمان هم پایه و یا هم درس علل انتخاب آن درس را نوشته و تحویل استاد دهند.

نمونه درس پژوهی ابتدائی

۸-با مشورت معلمان هم پایه و یا هم درس برنامه ریزی لازم را برای اجرای درس پژوهی انجام داده و سپس اهداف و برنامه ها را به صورت مکتوب تحویل استاد دهند.

۹-طرح اولیه درس خود را برای اجرای درس پژوهی نوشته و سپس با مشورت همکاران خود،طرح درس گروه را بر اساس خرد جمعی تنظیم و به صورت مکتوب تحویل استاد دهند.

۱۰-تدریس اول خود را به همراه اعضای گروه درس پژوهی به مرحله اجرا درآورده و فیلم تدریس را تحویل استاد دهند.

درس پژوهی اول ابتدایی

۱۱-پس از اجرای اول ،با مشورت اعضای گروه صورت جلسه و یا فیلم ضبط شده از جلسه را با مشخص شدن نکات مثبت و منفی تحویل استاد دهند.

۱۲-طرح درس دوم و اصلاح شده را با مشورت اعضای گروه درس پژوهیتنظیم و با مشخص شدن تغییرات آن در مقایسه با طرح درس قبلی به صورت مکتوب تحویل استاد دهند.

۱۳-اجرای تدریس دوم خود را به همراهاعضای گروه درس پژوهی به مرحله اجرا درآورده و فیلم تدریس را تحویل استاد دهند.

۱۴-پس از اجرای تدریس دوم ،با مشورت اعضای گروه درس پژوهی صورت جلسه و یا فیلم ضبط شده از جلسه نقد و بررسی اجرای دوم را با مشخص شدن نقاط قوت و ضعف آن تحویل استاد دهند.

۱۵-گزارش نهایی درس پژوهی را بر طبق الگوی پیشنهادی تنظیم و آن را تحویل استاد دهند.

۱۶- چند مورد از مهم ترین نتایج درس پژوهی را توضیح دهند.

۱۷- پیشنهادات خود را برای ترویج درس پژوهی نوشته و تحویل استاد دهند.

برای آشنایی بیشتر  و دانلود درس پژوهی می توانید به درس پژوهی   مراجعه نمایید.

مهمترین هدف از اجرای درس پژوهی در مقطع ابتدائی

با اجرای درس پژوهی می توان مجموعه ای از تجربه های ماندگار آموزشی را نه فقط از طریق نوشته های معلمان بلکه از طریق مشاهده فیلم تدریس آن ها فراهم آورد و آن ها را در اختیار نظام آموزش و پرورش قرار داد.به طوری که اگر این انقلاب آموزشی در سطح کشور(باحدود۷۰۰ منطقه آموزش و پرورش) صورت گیرد می توان از همه مفاهیم مهم کتاب های درسی و در همه دوره ها و پایه های تحصیلی،فیلم ها و روش های تدریس برتر را تهیه و با تشکیل «بانک فیلم های تدریس» و در دسترس قرار دادن آن برای همه معلمان «کیفیت تدریس و آموزش» را در سطح کشور بالا برد.

دانلود نمونه ها و مشاهده دسته بندی های درس پژوهی ابتدایی

درس پژوهی

درس پژوهی چیست و چه جایگاهی در نظام آموزشی ما دارد؟ درس پژوهی الگوی عملی باز بینی مداوم الگوهای ذهنی و باز اندیشی مشارکتی عمل کارگزاران آموزشی است.

درس پژوهی پنجم ابتدایی

این الگو مبتنی بر پژوهش مشارکتی در کلاس درس استو الگویی موثر برای بهبود مستمر آموزش وتدریس محسوب می شود.درس پژوهی  به مثابه  روش نوین پژوهش  در عمل و هسته های کوچک تحول درآموزش ، به گسترش پژوهش و تولید دانش حرفه ای در مدرسه کمک می کند.به علاوه بر فرایند یادگیری گروهی وبهسازی مستمر تدوین برنامه،اجرا،بازبینی،باز اندیشی،یادگیری و ترویج یافته ها)مبتنی است وفرصتی برای سهیم شدن کارگزاران آموزشی در تجربه های یکدیگر فراهم می آورد(سرکار آرانی،شیباتا و ماتوبا،۲۰۰۷،لوئیس،پری و فرایدکین،۲۰۰۹،فرناندز و همکاران،۲۰۰۳)

درس پژوهی الگویی موثربرای بهبود مستمر آموزش

درس  پژوهی الگوی  عملی بازبینی  مداوم  الگوهای ذهنی و  باز اندیشی مشارکتی عمل کارگزاران آموزشی و الگویی موثربرای بهبود مستمر آموزش در مدرسه است(سرکارآرانی،۱۳۹۴) درس پژوهی هسته ی بنیادی تحول مدارس ازموسسات آموزشی(مدرسه به مثابه ی سازمان آموزشی-نتیجه گرا)به مدارس یادگیرنده (مدرسه به مثابه ی سازمان یادگیرنده –مدرسه به مثابه ی سازمان یادگیرنده-فرایندگر)است یک نمونه درس پژوهی یک رویکرد نظام مند مطالعه ، توسعه و بهبود آموزش و  یادگیری است  به بیان  دیگر  یک  چرخه پژوهشگری درباره یادگیری دانش آموزان است که به منظور ارتقای یادگیری معلمان و بهبودآموزش وپرورش اجرا می شود که تلاش  معلمان” یادگیری  بهتر” دانش آموزان است. درس پژوهی الگوی پژوهشی معلمان در مدرسه و کلاس درس برای بهسازی  مستمر آموزش، غنی سازی یادگیری، پرورش حرفه ای معلمان و تولید دانش حرفه ای است.

اثرات در نظام آموزشی

یافته های  پژوهشی نشان می دهد که درس پژوهی  به گسترش فرهنگ  آموزش  و یادگیری در  مدرسه  یاری می رساند و محیطی را فراهم می سازد تا معلمان ازیکدیگر بیاموزند،دانش حرفه ای خودرا ارتقا دهنددر رفتار خودباز اندیشی کنندو در تحول مستمر آموزش مشارکت داشته باشند.در این الگو مدرسه و کلاس به اجتماع یادگیری تبدیل می شود و معلمان فرصتی  برای با هم  حرف زدن و گفت گوی حرفه ای پیدا می کنند،ایده ی درس پژوهی به معلمان،پزوهشگران و استادان یاری می رساند تا بر قابلیت های خود از طریق یادگیری از یکدیگربیفزایندو در فرایند گروهی ،کیفی  و مشارکتی به تولید دانش حرفه ای کمک کنند. اگر چه تفاوت های فرهنگی مدارس و مناسبات اجتماعی پیچیده در هر جامعه روش ها و ابزارها ی اثربخش را برای به کارگیری مدل درس پژوهی و مخصوصا درس پژوهی ابتدایی توصیه  می کنند.

درس پژوهی جدول ضرب پایه سوم ابتدایی

درس پژوهی ازبعدی دیگر کاربرد روش علمی در مدرسه و فرایند آموزش و یادگیری است،بدین شکل که معلمانبطور مشارکتی فرضیه ای را درباره بهترین روش تدریس یک موضوع درسی شکل می دهند،سپس سعی می کنند بر اساس مشاهدات دلایل ،شواهد و مستنداتی که اعضای گروه جمع آوری کرده اند ،این فرضیه را در مقابل دانش آموزان بیان  نمایند و در نتیجه آن مشخص می شود که چه موفقیت هایی کسب شده و چه قسمت هایی  نیاز به اصلاح دارد .پس از مقداری تامل ،باز اندیشی ،اندیشه و تفکر هشیارانه اصلاحات لازم را انجام داده و سپس فرضیه اصلاح شده را مجددا آزمون می کنندو این فرایند بدین شکل ادامه می یابد( پلامر ،۲۰۰۷)

پیش نیازهای لازم برای اجرای موثر با مشارکت فعال همه ی عناصر آموزش عبارتند از:

۱-تاکید بر آموزش نه آموزگار(معلمی نه معلم)

۲-احساس نیاز به چالش کشیدن گذشته برای نوآوری در آینده

۳-تاکید بر فهم درست این نکته ی مهم که درس پژوهی بیشتر فرایند گراست تا نتیجه گرا

۴-تمهید وفاق ذهنی برای فعالیت مشارکتی اثر بخش و درون زا

۵-تنظیم متناسب آرمان و عمل در مناسبات اجتماعی مدرسه

۶-آمادگی برای حرکت از آموزش به یادگیری و تاکید بر یادگیرنده

۷-اهمیت دادن به دانش حرفه ای و بومی آموزش

دانلود فایل های درس پژوهی

تیم تخصصی بانک فایل پژوهشی معلمان در راستای دانلود درس پژوهی ابتدایی در خدمت فرهنگیان محترم می باشد و هر نمونه درس پژوهی که در ذهن معلمان باشد را به مرحله اجرا در می آورد.

دانلود نمونه ها و مشاهده دسته بندی های درس پژوهی ابتدایی

18 Jun 2018

دانلود سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس

8 Jun 2019


ضمن خدمت انتصاب مدیران نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران معاونان نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران سوالات ضمن خدمت انتصاب معاونان مدارس نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس نمونه سوالات و منابع ضمن خدمت انتصاب مدیران سوالات انتصاب مدیران

لطفا مطلب را تا اخر بخوانید(اخبار کامل + نمونه سوالات)
عظیم‌محبی مدیرکل متوسطه اول و رئیس کمیته فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس درباره تاریخ و ساعت برگزاری این آزمون اظهار داشت:

?این آزمون تحت عنوان “طرح انتخاب‌وانتصاب مدیران مدارس” بوده و در ساعت ۹ صبح روز #چهارشنبه۳۰خردادماه از طریق سامانه LTMS.medu.ir برگزار خواهد شد.

سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران

?محتوا و منابع در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران به آدرس entekhab.medu.ir و در سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان به آدرس LTMS.medu.ir برای داوطلبان قابل دریافت است و سئوالات به صورت #متمرکزکشوری طراحی و آزمون از طریق سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان به آدرس LTMS.medu.ir با توجه به ضوابط و مقررات، در مراکز آزمون (CenterTest ) برگزار خواهد شد.

? تمامی داوطلبان تصدی مدیریت مدارس که شرایط آن‌ها توسط کمیته انتخاب و انتصاب منطقه #موردتأیید قرارگرفته، با حضور در پایگاه آزمون به‌صورت #هم‌زمان در سراسر کشور وارد سامانه شده و نسبت به پاسخگویی به سؤالات اقدام می‌نمایند. کسب #حداقل۴۰درصد از مجموع نمره #آزمون توسط داوطلبان برای ورود به مراحل بعدی فرآیند #الزامی است.

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس جزوه و سوال تستی

منابع آزمون و سوالات مهم مدیریتی جهت اطینان قبولی بالاتر

کاملترین نمونه سوالات و منابع آزمون انتصاب مدیران و معاونین مدارس در اینترنت

ویژه ی کلیه مقاطع تحصیلی با ۸ جزوه اختصای و نمونه سوال

محتوای دانلود شما به شرح ذیل

۱-سوالات شماره ۱ با ۵۰ سوال از آزمون سند تحول بنیادین
۲-نمونه سوالات شماره ۲ با ۵۰ سوال  از آزمون برنامه درسی ملی
۳-نمونه سوالات شماره ۳ با ۵۰ سوال  از آزمون آیین نامه اجرایی ویژه مدیران و معاونین
۴-نمونه سوالات شماره ۴ با ۵۰ سوال   از آزمون قوانین و مقررات رسیدگی به تخلفات اداری
۵-نمونه سوالات شماره ۵ با ۳۵ سوال  همراه با جواب
۶-کتاب کار تعالی مدیریت مدرسه  با ۹۶ صفحه
۷-نظارت و راهنمایی آموزشی معلمان با ۱۹ صفحه
۸-پودمان امور ادارى و مالى با ۱۵۲ صفحه
۹-نحوه تنظیم اسناد و دفاتر مالی مدارس

کانال سروش ما
http://Sapp.ir/darsifile
کانال تلگرام ما
https://t.me/darsifile

جهت دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس و منابع روی لینک زیر بزن

دانلود نمونه سوالات 

سوالات استخدامی

28 Apr 2019

دانلود سری کامل نمونه سوالات استخدامی دولتی, بانک ها, آموزش و پرورش

پیشخوان سوالات فارس

وبسایت پیشخوان سوالات فارس مرکز ارائه دانلود سری کامل نمونه سوالات استخدامی دولتی, بانک ها, آموزش و پرورش, نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی پایه سوم با جواب مختص سال 1398 و البته ارائه نمونه سوالات استخدامی کشوری , سوالات امتحانی و عملکردی , منابع ضمن خدمت ومقالات پژوهشی میباشد.

این وبسایت از ابتدای سال 98 و با درک وجود نیاز در بخشی از جامعه برای دسترسی به بانک کامل و بروز سوالات و منابع آزمون های استخدامی و منابع سایر آزمون ها شروع بکار کرده و سعی خواهیم کرد متناسب با نیاز کاربران مواردی را به سایت اضافه کنیم و بجای حرکت بر پایه اهدافی خاص کاملا انعطاف پذیر باشیم و هر آنچه را که کاربران مطالبه کنند را به سایت پیشخوان سوالات فارس اضافه کنیم.

نحوه دریافت و مشاهده لیست فایل های دانلودی

فایل های دانلودی پیشخوان سوالات فارس در دسته بندی های مشخصی طبقه بندی شده اند و کافیست شما ابتدا روی دکمه زیر کلیک کرده و در صفحه باز شده روی دسته بندی مورد نظرتان کلیک کنید تا بتوانید بروزترین منابع آزمون ها و نمونه سوالات استخدامی بانک ها , سوالات استخدامی آموزش و پرورش , سوالات استخدامنی دولتی و استانی, منابع آزمون های آیین نامه رانندگی و سایر فایل ها را مشاهده کرده و در صورت تمایل آنها را دانلود نمایید.

نمونه سوالات استخدامی دولتی

یکی از مهمترین و پربازدیدترین مطالبی که در وبسایت پیشخوان فارس بارگذاری شده است مجموعه نمونه سوالاتاستخدامی دولتی 98 میباشد

 

نمونه سوال آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پیرو انتشار اخباری مبنی بر استخدام در آموزش و پرورش در اوایل سال 1397 بر آن شدیم تا نمونه سوالات آزمون های استخدامی گذشته را را با تفکیک کامل مقطع , دروس و رشته های استخدامی آماده کرده و برای دانلود در اختیار هموطنان و متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش برای سال 97 قرار دهیم. در ادامه به ترتیب لیست نمونه سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش را با تفکیک مقطع , درس و سال ملاحظه میکنید.

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای معلم ابتدایی

نمونه سوال آستخدامی آموزش و پرورش برای سال 1395

نمونه سوال استخدام آموزش و پرورش - سوالات عمومی

جزوه های استخدامی آموزش و پرورش

بانک سئوالات آموزش و پرورش تهران

بانک نمونه سوال آموزش و پرورش تهران : ارائه دهنده مجموعه کاملی از نمونه سئوالات استخدامی آموزش و پرورش برای رشته های مختلف تحصیلی   و عناوین جذبی متعدد, سوالات کنکور , کنکور های آزمایشی  , نمونه سئوال ابتدایی , راهنمایی, دبیرستان و هنرستان , سئوالات ضمن خدمت فرهنگیان , سئوالات بدو خدمت فرهنگیان , کارآموزی فرهنگیان , کارنمای معلمی میباشد که در ماه های آتی سعی داریم نمونه فایل های بیشتری که مورد نیاز فرهنگیان عزیز میباشد مانند اقدام پژوهی , درس پژوهی ,  طرح جابر , طرح کرامت , گزارش تخصصی و... تهیه کرده و در دسترس همکاران گرامی فرهنگی قرار دهیم.

نمونه سوال آزمون استخدامی آموزش و پرورش

متنوع ترین بانک نمونه سوال آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای همه رشته ها و عناوین شغلی و پست های سازمانی را از مرجعه تخصصی آموزش و پرورش و نمونه سئوالات تهران بخواهید.

پکیج کامل نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای استخدام سال 97

در اسفند ماه 1396 وزیر آموزش و پرورش خبر از انجام استخدام و پذیرش نیرو در آموزش و پرورش برای سال 97 را داده و در آخرین اظهار نظر وزیر و اخبار موثق منتشر شده بصورت رسمی ظاهرا قرار است مراحل ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش تا پایان فروردین 1397 یا تا نیمه های اردیبهشت شروع شود. 

از همین رو برای متقاضیان و شرکت کننده ها در این آزمون استخدامی مجموعه کاملی از نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش را در تفکیک های متنوع و متناسب با رشته و عناوین شغلی مورد پذیرش آماده سازی کرده و برای دانلود در اختیار متقاضیان عزیز قرار داده ایم.

آیا نمونه سوالات رایگان هستند؟

شعار و اهداف ما از راه اندازی سایتی تخصصی برای تهیه و در دسترس قرار دادن نمونه سوالات امتحانی آموزش و پرورش , نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش , نموئنه سوالات کنکوری , قلم چی و..هرگز مادی نبوده , نیست و نخواهد بود . برای دانلود فایل های نمونه سوال مبلغ اندکی بعضا در نظر گرفته شده است که تماما در جهت بهبود شاخص های خدمات دهی , زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری سایت , هزینه های جاری پشتیبانی سایت و در مواردی تهیه و خرید فایل های جدید هزینه میشوند و مدیریت و اعضای ارشد مسئول در راه اندازی و مدیریت سایت کوچکترین نفع مالی و برداشتی از منابع حاصل از فروش نمونه سوالات نمیکنند.

نمونه سوالات آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش به تفکیک رشته و عنوان استخدامی

مطمئن باشید ما کاملترین مجموعه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش تا قبل از سال 97 را برای شما تهیه کرده و در دسترس شما متقاضیان عزیز از سراسر کشور قرار داده ایم . پیشاپیش امیدواریم این نمونه سوالات بتوانند به شما کمک کنند تا برنامه ریزی بهتری برای مطالعه و انشالله موفقیت در آزمون علمی و مراحل گزینشی داشته باشید.

 

 

111

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش : کارشناس امور حقوقی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش کارشناس امور حقوقی - این  بسته نمونه سوالات عمومی و تخصصی کارشناس امور حقوق استخدام آموزش و پرورش شامل موارد زیر میباشند . : ۱- سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ 

اگر به دنبال توضیحات بیشتری در خصوص این بسته سوالات هستید به ادامه مطلب بروید.

نمونه سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی در آموزش و پرورش

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مربیان پیش دبستانی در آموزش و پرورش محتوای این بسته شامل موارد زیر می باشد : نمونه سوالات آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش - تاریخ آزمون: دفترچه سوالات عمومی شامل سالهای ٨۴ و ٨۶ و ٨٩ -...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای عنوان استخدامی مشاوره تحصیلی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش  جهت عنوان استخدامی مشاوره تحصیلی: مشخصات و محتویات این بسته سئوالی عبارتند از  بسته سوالات عمومی و تخصصی مشاور تحصیلی استخدام آموزش و پرورش: ۱- سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ در...توضیحات بیشتر - دانلود

سوالات آزمون استخدام آموزش و پرورش برای عنوان استخدامی هنرآموز دامی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش برای عنوان جذبی  هنرآموز دامی  جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز امور دامی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین 

بسته سوالات عقیدتی سیاسی

سوالات عقیدتی و سیاسی آموزش و پرورش  شامل ۱۵۰۰ عدد سوال :
۱۴۷۲ عدد نمونه سوال راجع به تمامی مسائل دینی و معارف،تاریخ صدر اسلام،کتاب شناسی اسلامی،افراد سیاسی کشور و معرفی آنها،مهم ترین سوالات جنگ تحمیلی،قانون اساسی،وصیت نامه امام خمینی و …
 ۴۰۰ صفحه جزوه عقیدتی استخدامی شامل احکام دین،مجلس خبرگان ره بری، مصاحبه عقیدتی، سیاسی استخدامی،احکام مبطلات روزه و قضای روزه، مصاحبه عقیدتی استخدامی،شکیات و مبطلات نماز، مصاحبه عقیدتی سیاسی استخدامی،اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید، مصاحبه عقیدتی سیاسی استخدامی،شورای نگهبان، وظایف، اعضا، مصاحبه عقیدتی، سیاسی استخدامی،احکام و دستورات نماز جمعه،نماز آیات، نماز مسافر،مختصری در باب احکام جعاله،نکاتی در مورد نماز جمعه،نماز های مستحبی و واجب،شرایط و فروع ده گانه دین،زکات،کتابشناسی اسلامی و …
۱۰۰ عدد نمونه سوال عقیدتی مربوط به مفاهیم ولایت فقیه،تقلید،اجتهاد و مجتهد

دفترچه های سئوالات عمومی

دفترچه عمومی ۳ دوره قبلی برگزار شده آموزش و پرورش شامل موارد زیر میباشد:
دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۴ همراه با پاسخنامه
دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۶ همراه با پاسخنامه
دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۹ همراه با پاسخنامه

۴۰۰ صفحه جزوه عقیدتی استخدامی شامل احکام دین،مجلس خبرگان ره بری، مصاحبه عقیدتی، سیاسی استخدامی،احکام مبطلات روزه و قضای روزه، مصاحبه عقیدتی استخدامی،شکیات و مبطلات نماز، مصاحبه عقیدتی سیاسی استخدامی،اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید، مصاحبه عقیدتی سیاسی استخدامی،شورای نگهبان، وظایف، اعضا، مصاحبه عقیدتی، سیاسی استخدامی،احکام و دستورات نماز جمعه،نماز آیات، نماز مسافر،مختصری در باب احکام جعاله،نکاتی در مورد نماز جمعه،نماز های مستحبی و واجب،شرایط و فروع ده گانه دین،زکات،کتابشناسی اسلامی و …
۱۰۰ عدد نمونه سوال عقیدتی مربوط به مفاهیم ولایت فقیه،تقلید،اجتهاد و مجتهد.

سوالات آزمون استخدام آموزش و پرورش برای دبیر ورزش

بهترین نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای ردیف جذبی و عنوان استخدامی دبیر ورزش را میتوانید با کلیک روی ادامه مطلب مشاهده و دانلود کنید . امیدواریم این بسته سوالات بتوانند شما را کمک کنند.

سوالات استخدامی آموزش و پرورش برای عنوان جذبی هنرآموز تاسیسات

کاملترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش برای عنوان جذبی هنرآموز تاسیسات را میتوانید از بانک سوالات آموزش و پرورش تهران بخواهید. جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز تاسیسات در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات حسابداری در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز حسابداری ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز حسابداری در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات  هنرآموز الکترونیک

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز الکترونیک ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل  هنرآموز الکترونیک در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین...توضیحات بیشتر - دانلود

سوالات هنرآموز ساخت و تولید

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز ساخت و تولید ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز ساخت و تولید در سال 1396 ما مجموعه 

سوالات آزمون استخدامی برای جذب هنرآموز سرامیک

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز سرامیک ) توضیحات بسته سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز صنایع سرامیک: سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ در بخش عمومی می...توضیحات بیشتر - دانلود

بهترین و کاملترین پکیج نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز صنایع غذایی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز صنایع غذایی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز کامپیوتر در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآمور کامپیوتر

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآمور کامپیوتر ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز کامپیوتر در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز گرافیک

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز گرافیک ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز گرافیک در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین 

بسته سوالات استخدام در آموزش و پرورش هنرآموز مکانیک خودرو

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز مکانیک خودرو ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز مکانیک خودرو در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز نقشه کشی معماری

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز نقشه کشی معماری ) توضیحات بسته سوالات عمومی و تخصصی هنرآموز نقشه کشی معماری: سوالات شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ در بخش عمومی می...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنر آموز فناوری IT 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنر آموز فناوری IT ) توضیحات بسته سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز فناوری (IT): ۱- سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ در بخش عمومی می...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش آموزگار توانبخشی استثنایی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( آموزگار توانبخشی استثنایی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل آموزگار استثنایی در سال 1396 ما مجموعه 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر ادبیات فارسی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر ادبیات فارسی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر ادبیات فارسی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر تاریخ

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر تاریخ ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر تاریخ در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر ریاضی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر ریاضی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر ریاضی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر زبان انگلیسی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر زبان انگلیسی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر زبان و ادبیات انگلیسی در سال 1396 ما مجموعه 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر زیست شناسی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر زیست شناسی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر زیست شناسی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر ورزش

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر ورزش ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر ورزش  در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود...توضیحات بیشتر - دانلود

سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر عربی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر عربی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر عربی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود را...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش: دبیر فیزیک

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر فیزیک ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر فیزیک در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش:دبیر معارف اسلامی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش (دبیر معارف اسلامی) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر معارف اسلامی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مربی بهداشت - مراقب سلامت

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش (مربی بهداشت - مراقب سلامت) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل مراقب سلامت مربی بهداشت در سال 1396 ما مجموعه ای از...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش: هنر آموز الکتروتکنیک 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنر آموز الکتروتکنیک ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز الکتروتکنیک در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنر آموز ساختمان

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنر آموز ساختمان ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنرآموز ساختمان در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز صنایع شیمیایی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز صنایع شیمیایی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز صنایع شیمیایی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی: رشته طراحی و دوخت

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( رشته طراحی و دوخت ) توضیحات بسته سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز طراحی و دوخت: سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ در بخش عمومی می...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز نقشه کشی عمومی ، صنعتی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز نقشه کشی عمومی ، صنعتی ) توضیحات بسته سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز نقشه کشی عمومی-صنعتی: سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز زراعی و باغی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز زراعی و باغی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز زراعی و باغی در سال 96 ما مجموعه ای از 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مربی امور تربیتی مدارس

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( مربی امور تربیتی مدارس ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل مربی امور تربیتی مدارس در سال 1396 ما مجموعه ای از...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر علوم تجربی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر علوم تجربی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر علوم تجربی ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود...توضیحات بیشتر - دانلود

بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال 96

بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال 96 کاربران عزیز توجه داشته باشید این مجموعه سوالات در وب سایت های دیگر (عمومی ، تخصصی و سه دفترچه های آزمونهای برگزار شده در دوره های قبل) هر کدام به صورت 

نمونه های  درس پژوهی و اقدام پژوهی معلمان , طرح درس , شعر پرسش مهر 98 - داستان پرسش مهر 98 - نمایشنامه پرسش مهر 98 - انشا پرسش مهر 98 , مقاله پرسش مهر 20 ریاست جمهوری  و گزارش تخصصی معلمان سوالات آیین نامه رانندگی همگی بر اساس شیوه نامه پرسش مهر 20 اعلامی از سوی آموزش و پرورش تنظیم شده اند . سوالات استخدامی آموزش و پرورش

 

ارد 26, 1397 0

کتاب آزمونهای استخدامی -900 صفحه شامل منابع و سوالات پرتکرار در آزمونهای استخدامی دولتی

18000 تومان
سوالات استخدام دبیر زبان انگلیسی
ارد 24, 1397 14

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر زبان انگلیسی ) ویژه سال 97

4000 تومان

 

بانک نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 97

ارد 24, 1397 2

مجموعه کامل نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سالهای قبل – بهینه شده برای استخدام 97

8000 تومان
سوالات استخدام آموزگار ابتدایی در آموزش و پرورش

ارد 24, 1397 14

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( آموزگار دوره ابتدایی ) ویژه سال 97

5000 تومان
سوالات استخدام دبیر علوم تجربی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 6
مجموعه کامل نمونه سوالات استخدامی دبیر علوم تجربی در آموزش و پرورش: ویژه سال 97
5000 تومان
نمونه سوالات استخدامی هنر آموز نقشه کشی صنعتی
ارد 24, 1397 7
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز نقشه کشی معماری ) ویژه سال 97
4000 تومان

سوالات استخدام مربی بهداشت در آموزش و پرورش

ارد 24, 1397 8

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش (مربی بهداشت – مراقب سلامت) ویژه سال 97

4000 تومان
نمونه سوال استخدام دبیر ریاضی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 16
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر ریاضی ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدام هنر آموز کامپیوتر
ارد 24, 1397 13
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآمور کامپیوتر ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی هنر آموز الکتروتکنیک
ارد 24, 1397 6
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنر آموز الکتروتکنیک ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز ماشین های کشاورزی )
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز ماشین های کشاورزی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوال استخدامی مربی امور تربیتی مدارس
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( مربی امور تربیتی مدارس ) ویژه سال 97
5000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( رشته طراحی و دوخت )
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( رشته طراحی و دوخت ) ویژه سال 97
4000 تومان
هنر آموز صنایع شیمیایی
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز صنایع شیمیایی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز نقشه کشی عمومی ، صنعتی )
ارد 24, 1397 2
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز نقشه کشی عمومی ، صنعتی ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی هنرآموز زراعی و باغی
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز زراعی و باغی ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی هنر آموز دبیر معارف اسلامی
ارد 24, 1397 4
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش (دبیر معارف اسلامی) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی
ارد 24, 1397 6
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر زیست شناسی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی تربیت بدنی
ارد 24, 1397 8
نمونه سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی ( ورزش) در آموزش و پرورش
4000 تومان
مجموعه سوالات استخدامی دبیر عربی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 2
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر عربی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر فیزیک )
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر فیزیک ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی دبیر ادبیات فارسی
ارد 24, 1397 8
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر ادبیات فارسی ) ویژه سال 97
4000 تومان
پکیج سوالت عمومی و تخصصی استخدام دبیر تاریخ
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر تاریخ ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدام دبیر جغرافیا در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 8
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر جغرافیا ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی آموزش و پرورش - هنر آموز کامپیوتر
ارد 24, 1397 2
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( استاد کار کامپیوتر ) ویژه سال 97
5000 تومان
سوالات استخدامی هنر آموز ساختمان در استخدامی آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 6
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنر آموز ساختمان ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزگار استثنایی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزگار استثنایی در آموزش و پرورش ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنر آموز فناوری اطلاعات it
ارد 24, 1397 0
سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز فناوری IT برای استخدامی 97 آموزش و پرورش
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی هنر آموز مکانیک خودرو
ارد 24, 1397 5
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز مکانیک خودرو ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی هنر آموز گرافیک در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 4
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز گرافیک ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی هنر آموز صنایع غذایی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 2
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز صنایع غذایی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدام هنر آموز سرامیـک در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز سرامیک )
4000 تومان
سوالات استخدامی هنر آموز تاسیسات در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز تاسیسات ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدام هنر آموز حسابداری در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز حسابداری ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز الکترونیک در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز الکترونیک ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدام هنر آموز ساخت و تولید در استخدامی آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز ساخت و تولید ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدام کارشناس حقوقی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( کارشناس امور حقوقی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مربیان پیش دبستانی
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( مربیان پیش دبستانی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی مشاور تحصیلی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( مشاوره تحصیلی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی هنر آموز دامی آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز دامی ) ویژه 97
4000 تومان

آیا نمونه سوالات رایگان هستند؟

شعار و اهداف ما از راه اندازی سایتی تخصصی برای تهیه و در دسترس قرار دادن نمونه سوالات امتحانی آموزش و پرورش , نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش , نموئنه سوالات کنکوری , قلم چی و..هرگز مادی نبوده , نیست و نخواهد بود . برای دانلود فایل های نمونه سوال مبلغ اندکی بعضا در نظر گرفته شده است که تماما در جهت بهبود شاخص های خدمات دهی , زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری سایت , هزینه های جاری پشتیبانی سایت و در مواردی تهیه و خرید فایل های جدید هزینه میشوند و مدیریت و اعضای ارشد مسئول در راه اندازی و مدیریت سایت کوچکترین نفع مالی و برداشتی از منابع حاصل از فروش نمونه سوالات نمیکنند.

دانلود سوالات و منابع آزمون ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

12 Mar 2019

شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش

به اطلاع کلیه فرهنگیان محترم می رساند سوالات آزمون ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش و مرکز برنامه ریزی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری انجمن اولیا و مربیان دوره ضمن خدمت 18 ساعته شیوه های نوین تربیت فرزندان با محوریت خانواده در آموزش و پرورش با کد دوره ضمن خدمت 99506402 را به ضورت الکترونیکی برای تمام همکاران حوزه آموزشی در یک مرحله اجرا می نماید .

 کارشناسان محترم در برنامه ریزی و اجرای دوره ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزندان به نکات زیر زیر توجه فرمایند

 • تمام همکاران حوزه آموزشی می توانند در دوره مذکور شرکت نمایند

 • ثبت نام دوره از 6 اسفند ماه تا 10 اسفند ماه و در سامانه ال تی ام اس می باشد .

 • شروع دوره از 8 اسفند و از طریق سامانه رایادرس می باشد .

 • فراگیران می بایست برای گذراندن دوره در بخش مطالب را مطالعه کرده و آزمون های پودمانی شرکت کنند

 • برنامه زمانی آزمون ها در سامانه رایادرس درج خواهد شد

 • نمره قبولی 12 از 20 می باشد

در قسمت ثبت نام در دوره های برای برخی از همکاران رشته های شغلی فعال گردیده است .

رشته های شغلی آزمون ضمن خدمت شیوه های نویت تربیت فرزندان

آموزگاریدبیری - هنر آموز - مربی امور تربیتی مقطع ابتدایی مربی امور تربیتی مقطع دبیرستان - مربی امور تربیتی - مدیریت واد آموزشی - مراقبت بهداشت - مربی بهداشت مدارس . همکاران عزیز فرهنگی لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر اطلاع رسانی کنید .

سوالات آزمون ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش

وکیل حقوقی

15 Feb 2018

قبث