Blog

دانلود سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس

8 Jun 2019


ضمن خدمت انتصاب مدیران نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران معاونان نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران سوالات ضمن خدمت انتصاب معاونان مدارس نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس نمونه سوالات و منابع ضمن خدمت انتصاب مدیران سوالات انتصاب مدیران

لطفا مطلب را تا اخر بخوانید(اخبار کامل + نمونه سوالات)
عظیم‌محبی مدیرکل متوسطه اول و رئیس کمیته فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس درباره تاریخ و ساعت برگزاری این آزمون اظهار داشت:

?این آزمون تحت عنوان “طرح انتخاب‌وانتصاب مدیران مدارس” بوده و در ساعت ۹ صبح روز #چهارشنبه۳۰خردادماه از طریق سامانه LTMS.medu.ir برگزار خواهد شد.

سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران

?محتوا و منابع در سامانه انتخاب و انتصاب مدیران به آدرس entekhab.medu.ir و در سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان به آدرس LTMS.medu.ir برای داوطلبان قابل دریافت است و سئوالات به صورت #متمرکزکشوری طراحی و آزمون از طریق سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان به آدرس LTMS.medu.ir با توجه به ضوابط و مقررات، در مراکز آزمون (CenterTest ) برگزار خواهد شد.

? تمامی داوطلبان تصدی مدیریت مدارس که شرایط آن‌ها توسط کمیته انتخاب و انتصاب منطقه #موردتأیید قرارگرفته، با حضور در پایگاه آزمون به‌صورت #هم‌زمان در سراسر کشور وارد سامانه شده و نسبت به پاسخگویی به سؤالات اقدام می‌نمایند. کسب #حداقل۴۰درصد از مجموع نمره #آزمون توسط داوطلبان برای ورود به مراحل بعدی فرآیند #الزامی است.

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس جزوه و سوال تستی

منابع آزمون و سوالات مهم مدیریتی جهت اطینان قبولی بالاتر

کاملترین نمونه سوالات و منابع آزمون انتصاب مدیران و معاونین مدارس در اینترنت

ویژه ی کلیه مقاطع تحصیلی با ۸ جزوه اختصای و نمونه سوال

محتوای دانلود شما به شرح ذیل

۱-سوالات شماره ۱ با ۵۰ سوال از آزمون سند تحول بنیادین
۲-نمونه سوالات شماره ۲ با ۵۰ سوال  از آزمون برنامه درسی ملی
۳-نمونه سوالات شماره ۳ با ۵۰ سوال  از آزمون آیین نامه اجرایی ویژه مدیران و معاونین
۴-نمونه سوالات شماره ۴ با ۵۰ سوال   از آزمون قوانین و مقررات رسیدگی به تخلفات اداری
۵-نمونه سوالات شماره ۵ با ۳۵ سوال  همراه با جواب
۶-کتاب کار تعالی مدیریت مدرسه  با ۹۶ صفحه
۷-نظارت و راهنمایی آموزشی معلمان با ۱۹ صفحه
۸-پودمان امور ادارى و مالى با ۱۵۲ صفحه
۹-نحوه تنظیم اسناد و دفاتر مالی مدارس

کانال سروش ما
http://Sapp.ir/darsifile
کانال تلگرام ما
https://t.me/darsifile

جهت دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس و منابع روی لینک زیر بزن

دانلود نمونه سوالات 

نمونه سوالات آیین نامه ویژه شرکت کنندگان در آزمون راهنمایی و رانندگی

4 Jun 2019

نمونه سوالات آیین نامه

این مجموعه با گردآوری مهمترین و پرتکرار ترین نمونه سوالات آیین نامه رانندگی و امکان دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه رانندگی سعی دارد به هم وطنان عزیز از سراسر کشور که قصد شرکت و قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی رانندگی دارند کمک کند تا بدون صرف هزینه و در کم ترین زمان ممکن لیست از سوالات بسیار مهم و پرتکرار در آزمونهای مختلف آیین نامه اععم از اصلی - مقدماتی و فنی دسترسی داشته باشند.

مهم ترین ها:

مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه آن دسته از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی می باشند که بیشترین تکرار را تابحال در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی داشته اند .

بنابراین به احتمال زیاد مجموعه مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه در آزمون آیین نامه شما نیز خواهد آمد .

به طور کلی حل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی قبل از امتحان به شدت توصیه می شود . شما باید تا حایی که می توانید انواع نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی را ببینید و سعی کنید خودتان آن ها را حل نمایید و سپس پاسخ خود را با پاسخ های صحیح آزمون آیین نامه مقایسه نمایید

دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی ,فنی و مقدماتی, بی سوادی 97 با جواب

مجله راه و رانندگی : مرجع دانلود سوالات آیین نامه

وبسایت راه و رانندگی محلی برای کسب اخبار مرتبط با راه و رانندگی و مرجع دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی ,فنی و مقدماتی با جواب برای سال 1397 میباشد.

جدید ترین اخبار مرتبط با راه , رانندگی و خودرو و ارائه مقالات معرفی خودروهای روز دنیا و مقایسه ماشین های موجود در بازار ایران به لحاظ فنی از دیگر زمینه های فعالیت مجله راه و رانندگی میباشد.

مجله راه و رانندگی : مرجع دانلود نمونه سوال آیین نامه 97

در راستای سیاست هایی که مدیریت مجله راه و رانندگی دارد قطعا و یقینا کمک به افراد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی قطعا اولین و اصلی ترین هدف مجله راه و رانندگی ایران میباشد و سایر فعالیت ها جنبه اطلاع رسانی دارند.

نحوه دانلود از مجله راه و رانندگی

مطابق با تصمیم مدیریت مجله راه و رانندگی ایران یک جشنواره ویژه 3 ماهه در شروع به فعالیت سایت از اول برج 2 تا انتهای برج 4 را در دستور کارمان قرار داده ایم و همه فایل هایمان را بصورت صددرصد رایگان برای دانلود در اختیار هموطنان گرامی از سراسر کشور قرار میدهیم . امیدواریم این جشنواره رایگان مجله راه و رانندگی بتواند باب یک همکاری مستمر را با شما هموطن گرامی باز کند.

لینک های دانلود سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی + سایر فایل ها

صفحه دانلود فایل ها

 


سوالات آیین نامه رانندگی

سوال ها و آزمون های سال 97 با جواب

بروز بودن فایل ها مهم ترین مشخصه ماست و البته تمام سیاست و اهدافمان هم بر همین مبنا استوار است که بتوانیم کاملا بروز باشیم و با ارائه آزمون ها و نمونه سوال آیین نامه رانندگی با جواب برای سال 97 و ماه جاری بتوانیم کمک حداکثری را به متقاضیان دریافت گواهینامه بکنیم.

هم اکنون 5 سطح و فایل مختلف را در دسته بندی ها قرار داده ایم که متقاضیان بتوانند دقیقا چیزی را که میخواهند دانلود و مورد استفاده قرار دهند.

دانلود سوالات آیین نامه رانندگی - رایگان

سوالات آیین نامه اصلی 97 , نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب , نمونه سوال آیین نامه 97 فنی با جواب + بسته طلایی که شامل هر 3 مورد فوق بوده و البته یک فایل حاوی متن و ویدئو برای آموزش رانندگی و نحوه موفقیت در آزمون شهری گواهینامه دسته بندی هایی هستند که امکان دانلودشان هم اکنون فراهم میباشد.

عضویت در مجله راه و رانندگی

شما عزیزان با عضویت در مجله راه و رانندگی علاوه بر دریافت لینک های دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی 97 با جواب خواهید توانست بسته های تشویقی و فایل های مفید دیگری را که بصورت مستمر در سایت آپلود خواهند شد را دانلود کنید.

قبولی تضمینی در آزمون های گواهینامه رانندگی : مجله راه و رانندگی

علاوه بر اینها این مجله میتواند کمک بسیار زیادی در خصوص افزایش میزان اطلاعات عمومی شما در زمینه ماشین ها , وضعیت راه ها و رانندگی در شرایط مختلف جوی و..بکند.

در نهایت امیدواریم بتوانیم  به شما عزیزان هموطن کمک کنیم تا منابع کامل , بروز و دقیقی اععم از محتواهای آموزشی و نمونه سوالات آیین نامه رانندگی با جواب را در اختیار داشته باشید.  

ما با تهیه و انتشار بروزترین نمونه سوالات آیین نامه 97 و 96 کمک خواهیم کرد تا با خیالی بسیار راحت و با حداقل استرس در آزمون مشارکت کرده و با اولین سنجش قبولی و دریافت گواهینامه را جشن بگیرید.

نمونه سوال آیین نامه رانندگی اصلی 97

قبولی شما را میتوانیم تضمین کنیم اگر این نمونه سوالات آیین نامه اصلی 97 را بدرستی مطالعه کنید . شک نداشته باشید اصلا نیازی به مطالعه جزوه یا کتاب دیگری ندارید . فقط نمونه سوالات آیین نامه اصلی 97 را مطالع کنید , قبولی تضمینی و دریافت گواهینامه رانندگی را بدست خواهید آورد.

 

آنچه در بسته سوالات آیین نامه اصلی 97 موجود است:

این بسته سوالات آیین نامه اصلی 97 شامل سوالاتی هست که در سال 97 در آزمونهای آیین نامه مورد استفاده قرار میگیرد . تماما همه آزمونها را دارد و اگر آنها را بدرستی بخوانید قطعا یکی از آزمونها در روز امتحان جلوی شما خواهد بود و براحتی میتوانید قبول شوید.

قبولی تضمینی با بروزترین سوالات آیین نامه رانندگی با جواب

بله همه سوالات با جواب صحیح هستند و فقط کافیست چند ساعتی وقت گذاشته و سوالات را بدرستی مطالعه نمایــــید.

دانلود سوالات آیین نامه اصلی 97 با جواب

برای دانلود و دریافت فایل سوالات آیین نامه رانندگی اصلی با جواب برای سال 97 از دکمه زیر یا دکمه کناری تحت عنوان خرید و افزودن به سبد خرید استفاده نمایید. بعد از طی مراحل پرداخت لینک دانلود سوالات نمایش داده شده و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد.

اگر توانایی و آشنایی با خرید اینترنتی ندارید مبلغ 5000 تومان را به شماره کارت زیر واریز کرده و اطلاعات پرداخت را از طریق تلگرام یا واتساپ برای ما ارسال نمایید . تا سوالات را در تلگرام دریافت کنید.

 

دانلود رایگان نمونه سوال آیین نامه اصلی , فنی و مقدمانی

قبولی شما را در آزمون آیین نامه تضمین میکنیم:

شاید صحبت کردن از تضمین نتواند جان مطلب را ادا کند ولی آنچه کاربران سایت به ما منتقل کرده اند گویای یک چیز است که تقریبا همه افرادی که به این آزمون ها و سوالات دسترسی پیدا کرده و بخوبی و با صرف چند ساعت زمان آن را مطالعه کرده اند براحتی توانسته اند این آزمون را با موفقیت به پایان برده و قبول شوند . از همین روست که میتوانیم ادعا کنیم با داشتن این بسته ها قبولی شما را تضمین میکنیم.

فیلم های آموزشی قبولی در ازمون شهری گواهینامه - قبولی تضمینی

اگر بخواهیم بصورت عامیانه در مورد محتویان داخل بسته های دانلودی بنویسیم اینگونه است که همه آزمون هایی که از سوی راهنمایی و رانندگی استفاده میشود را ( در سال 1397 ) در یک بسته گردآوری کرده ایم و در روز آزمون سوالاتی که شما باید جواب دهید قطعا یکی از همین آزمون ها خواهد بود.

سوالات آیین نامه رانندگی 97 با جواب

کاربران گرامی مجله راه و رانندگی ایران اگر در سال 97 شما یا یکی از اقوام شما قصد شرکت در آزمون گواهینامه رانندگی را دارید توصیه میکنیم حتما یکی از فایل های ما را حداقل دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید . قبولی و دریافت گواهینامه را برایتان بسیار راحتر از قبل خواهد کرد . دانلود رایگان نمونه سوال آیین نامه مقدماتی با جواب و دانلود رایگان نمونه سوال آیین نامه فنی 97 با جواب کنید . البته در نظر داشته باشید کلیه فایل های دانلود کامل میباشند و به واسطه رایگان بودن ناقص نیستند و  صرفا در همین مدت زمان 3 ماهه جشنواره ویژه شروع سایت این امکان فراهم خواهد بود و سایت در اواخر تیر ما به سرور اصلی و فروشگاهی منتقل شده و حالت دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه هم به اتمام خواهد رسید. 

دانلود نمونه سوال آیین نامه اصلی , مقدماتی و فنی

با ورود به زیر نمونه سوالات آیین نامه اصلی , مقدماتی و فنی را دانلود کنید.

فقط یک گام تا دانلود و دریافت کاملترین مجموعه نمونه سوالات آیین نامه اصلی , فنی و مقدماتی باقیست . روی لینک زیر کلیک کرده و دانلود کنید.

 

سوالات آیین نامه با جواب

این بسته شامل همه آزمون های میباشد و با نام بسته طلایی همینک میتوانید آن را مشاهده و خریداری کنید.

آزمون فنی آیین نامه رانندگی ۱۳۹۷

این بسته شامل سوالات و آزمونهای فنی آیین نامه در سال 1397 میباشد

آیین نامه مقدماتی

این بسته هم حاوی سوالات آیین نامه مقدماتی میباشد بصورت بسیار کامل و در 16 خرداد 97 بروز رسانی شده است.

آیین نامه اصلی

کاملترین مجموعه سوالات و منبع آیین نامه اصلی رانندگی را که در سطح اینترنت میتوانید پیدا کنید . این مجموعه هم در 16 خرداد  97 بروزرسانی شده است.

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی بی سوادی

بسته ویژه ای شامل تمامی آزمون هایی که برای دریافت گواهینامه توسط افراد بیسواد در سال 97 موجود میباشند را میتوانید در یک فایل پی دی اف کامل دریافت و مورد استفاده قرار دهید . دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی بی سوادی همانند سایر فایل های سایت هم اکنون رایگان بوده و میتوانید با ورود به صفحه دانلود فایل ]ا آنرا مشاهده و دانلود نمایید.

سوالات آیین نامه بی سوادی 97 با جواب

مرجع تخصصی سوالات آیین نامه بی سوادی با جواب برای سال 1397

دانلود رایگان

تا پایان تیر ماه 1397 لازم نیست هزینه ای بابت دانلود فایل ها پرداخت کنید و میتوانید بصورت کاملا رایگان دانلود کیند. البته مدیریت مجله راه و رانندگی این حق را برای خود محفوظ میداند هر زمان که صلاح بداند دانلود رایگان را لغو کند , که البته در صورت لغو این جشنواره اطلاع رسانی خواهد شد.

شما هم اکنون میتوانید رایگان کاملترین مجموعه سوالات برای موفقیت در آزمون آیین نامه 1397 برای موفقیت در آزمون آیین نامه رانندگی را دانلود کنید.

راه های تماس

اگر در دانلود و دریافت فایل ها بصورت اینترنتی مشکل دارید میتوانید در تلگرام یا واتساپ آنها را دریافت کنید.

بدین منظور میتوانید با پشتیبانی مجله راه و رانندگی تماس بگیرید.

شماره ارتباط با پشتیبانی در تلگرام و واتساپ : 09332978858

شماره تماس تلفنی :09356718135

فرم ارتباط با پشتیبانی:

از فرم زیر هم میتوانید برای برقراری ارتباط استفاده کنید.

.

تا چه حد خواندن مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه میتواند تاثیر داشته باشد ؟

باید بگوییم خیلی خیلی زیاد .

شما ممکن است با خواندن مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه و بدون خواندن کتاب آیین نامه هم به راحتی در آزمون آیین نامه قبول شوید . ولی برعکس آن ممکن است لزوما اتفاق نیافتد .

یعنی ممکن است کتاب آیین نامه را کامل بخوانید ولی مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه را نخوانید و در آزمون آیین نامه قبول نشوید .

البته ما توصیه می کنیم در کنار خواندن مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه حتما کتاب را نیز بخوانید . به خصوص توصیه می شود مهم ترین مفاهیم تابلو ها و علائم راهنمایی و رانندگی را از روی کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی خود بخوانید .

در ادامه برخی از مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه تستی با پاسخ را خواهیم دید .

مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی

۱- فاصله مناسب از جدول هنگام پارک … ؟

 1. نیم متر از جلو – یک متر از عقب – ۴۰ سانتی متر از جدول
 2. ۱ متر از جلو – ۱ متر از عقب – ۴۵ سانتی متر از جدول
 3. ۱ متر از جلو – نیم متر از عقب – ۴۵ سانتی متر از جدول
 4. ۱ متر از جلو – ۱ متر از عقب – ۴۰ سانتی متر از جدول

جواب صحیح گزینه ۲


۲- بیشترین نوع آلودگی وسایل نقلیه موتور کدام است ؟

 1. آلودگی دیداری
 2. آلودگی شنیداری
 3. آلودگی هوا
 4. همه موارد

جواب صحیح گزینه ۳


۳- موثر ترین عضو بدن در رانندگی کدام است ؟

 1. پاها
 2. چشم ها
 3. دست ها
 4. قلب

جواب صحیح گزینه ۲


۴- به هنگام رانندگی در طول روز در شرایط مه آلود چه کار باید انجام دهید ؟

 1. از نور بالا استفاده کنید
 2. از نور پایین استفاده کنید
 3. چراغ بغل را روشن کنید
 4. چراغ راهنما را روشن کنید

جواب صحیح گزینه ۲


۵- استفاده از لاستیک های فرسوده و غیر استاندارد در وسایل نقلیه چگونه است ؟

 1. مجاز است
 2. ممنوع است
 3. در صورت ضرورت بلامانع است
 4. در تابستان بلامانع است

جواب صحیح گزینه ۲


۶- برای گردش به چپ در راه های بیرون شهر که منحصر به دو خط عبور رفت و برگشت بوده و مانع فیزیکی وسط جاده نداشته باشد ، رانندگان موظفند وسایل نقلیه را … ؟

 1. در وسط راه متوقف و باعلامت دادن به سایرین گردش نمایند
 2. راهنمای سمت چپ را روشن و گردش نمایند
 3. در شانه راه و یا منتهی الیه سمت راست راه متوقف و سپس با رعایت حق تقدم گردش نمایند
 4. در وسط راه با زدن راهنما به سمت چپ گردش نمایند

جواب صحیح گزینه ۳


۷- حرکت در پوشش وسایل نقلیه امدادی در حال ماموریت برای سایر وسایل نقلیه چگونه است ؟

 1. مجاز است
 2. محدودیتی ندارد
 3. در صورت رعایت ایمنی مجاز است
 4. ممنوع است

جواب صحیح گزینه ۴


۸- کدام یک از موارد زیر جان فرد را به خطر می اندازد ؟

 1. فقدان تنفس
 2. بالا بودن درجه حرارت بدن
 3. داشتن ضربان قلب
 4. خراشیدگی پوست

جواب صحیح گزینه ۱


۹- در صورتی که خودرو جوش آورده چه اقدامی می بایست انجام داد ؟

 1. در کنار راه متوقف و در رادیاتور را باز کرده و داخل آن آب اضافه کنیم
 2. به مسیر خود ادامه داده خودرو را به اولین تعمیر گاه انتقال دهیم
 3. در کنار راه توقف و به هیچ وجه در رادیاتور را باز نکنید و با احتیاط مقداری آب بر روی رادیاتور بریزید
 4. خودرو را در حین حرکت خاموش تا رادیاتور خنک شود

جواب صحیح گزینه ۳


مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه مربوط به مفاهیم تابلوهای راهنمایی و رانندگی

۱۰- تابلوی زیر بیان گر چه چیزی می باشد ؟

مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

 1. عبور کلیه وسایل نقلیه ممنوع
 2. حق تقدم عبور با شما
 3. حق تقدم عبور با وسایل نقلیه مقابل است
 4. سبقت ممنوع

جواب صحیح گزینه ۴


۱۱- تابلوی راهنمایی و رانندگی زیر به چه مفهومی می باشد ؟

مهم ترین نمون سوال های آزمون آیین نامه

 1. ریزش سنگ
 2. پرتاب سنگ
 3. راه لغزنده
 4. جاده باریک می شود

جواب صحیح گزینه ۱


۱۲- معنای تابلوی راهنمایی و رانندگی زیر چیست ؟

The most important questions driving regulations

 1. جهت عبور در میدان
 2. رعایت حق تقدم
 3. به تابلوی ایست نزدیک می شوید
 4. به میدان نزدیک می شوید

جواب صحیح گزینه ۳


۱۳- تا چند متری ورودی و خروجی مراکز فوریت های پزشکی ایستادن وسایل نقلیه ممنوع است ؟

 1. ۱۵۰ متری
 2. ۲۰ متری
 3. ۱۵ متری
 4. محدودیتی ندارد

جواب صحیح گزینه ۳


۱۴- در هنگام پارک در سربالایی و در راه بدون جدول ، فمران وسیله نقلیه باید به کدام سمت چرخانده شود ؟

 1. سمت چپ
 2. تفاوتی ندارد
 3. سمت راست
 4. مخالف عقربه ساعت

جواب صحیح گزینه ۳


۱۵- کدام قطعه از ورود گرد و غبار به داخل موتور جلوگیری می کند ؟

 1. انژکتور
 2. صافی بنزین
 3. صافی هوا
 4. پروانه

جواب صحیح گزینه ۳


۱۶- یکی از مزیت های ترمز های ضد قفل ABS عبارت است از … ؟

 1. در هنگام ترمز گیری از قفل شدن در های خودرو جلوگیری می کند
 2. در هنگام ترمز گیری مسافت توقف خودرو را افزایش می دهد
 3. در هنگام ترمز گیری موجب سر خوردن وسیله نقلیه می شود
 4. در هنگام ترمز گیری امکان فرمان دادن و هدایت بهتر خودرو را می دهد

جواب صحیح گزینه ۴


۱۷- حرکت از روی خطوط هاشور در حاشیه راه ها که معمولا کناره اتوبان ها ، آزاد راه ها ، بزرگراه ها و تونل ها کشیده می شوند ؟

 1. مجاز است
 2. در شب ها مجاز است
 3. در صورت ترافیک سنگین مجاز است
 4. ممنوع است

جواب صحیح گزینه ۴


۱۸- سبقت از طرف راست وسیله نقلیه ای که در حال گردش به چپ است … ؟

 1. فقط در معابر شریانی درجه دو ممنوع است
 2. ممنوع است
 3. در هنگام روز مجاز است
 4. مجاز است

جواب صحیح گزینه ۴


۱۹- دور زدن تا چه فاصله ای از پیچ ها که میدان دید کافی ندارند ممنوع است ؟

 1. ۲۵۰ متری
 2. ۲۰۰ متری
 3. ۳۰۰ متری
 4. ۱۵۰ متری

جواب صحیح گزینه ۴


چندین سوال از مجموعه مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه با جواب را با هم دیدیم .

برای آمادگی در آزمون آیین نامه اصلی و قبولی در این امتحان توصیه می شود حتما نمونه سوالات آیین نامه اصلی را دانلود کنید و قبل از آزمون اصلی خود این نمونه سوالات را بخوانید .

همین طور قبل از آزمون مقدماتی نیز سعی کنید مهم ترین سوالات آیین نامه مقدماتی را دانلود کنید و با انواع سوالات آشنا شوید .

اگر امتحان اصلی آیین نامه دارید می بایست حتما بر بخش فنی کتاب آیین نامه تسلط داشته باشید و توصیه میکنیم قبل از آزمون آیین نامه اصلی نمونه سوالات فنی نیز بخوانید .


به شما توصیه می کنیم حتما مجموعه ای که شامل ۴۷۰ نمونه سوال آیین نامه اصلی فوق العاده مهم با جواب که با خواندن آن به احتمال نزدیک به ۱۰۰ درصد در آزمون آیین نامه اصلی قبول خواهید شد را با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و بخوانید

سوالات استخدامی

28 Apr 2019

دانلود سری کامل نمونه سوالات استخدامی دولتی, بانک ها, آموزش و پرورش

پیشخوان سوالات فارس

وبسایت پیشخوان سوالات فارس مرکز ارائه دانلود سری کامل نمونه سوالات استخدامی دولتی, بانک ها, آموزش و پرورش, نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی پایه سوم با جواب مختص سال 1398 و البته ارائه نمونه سوالات استخدامی کشوری , سوالات امتحانی و عملکردی , منابع ضمن خدمت ومقالات پژوهشی میباشد.

این وبسایت از ابتدای سال 98 و با درک وجود نیاز در بخشی از جامعه برای دسترسی به بانک کامل و بروز سوالات و منابع آزمون های استخدامی و منابع سایر آزمون ها شروع بکار کرده و سعی خواهیم کرد متناسب با نیاز کاربران مواردی را به سایت اضافه کنیم و بجای حرکت بر پایه اهدافی خاص کاملا انعطاف پذیر باشیم و هر آنچه را که کاربران مطالبه کنند را به سایت پیشخوان سوالات فارس اضافه کنیم.

نحوه دریافت و مشاهده لیست فایل های دانلودی

فایل های دانلودی پیشخوان سوالات فارس در دسته بندی های مشخصی طبقه بندی شده اند و کافیست شما ابتدا روی دکمه زیر کلیک کرده و در صفحه باز شده روی دسته بندی مورد نظرتان کلیک کنید تا بتوانید بروزترین منابع آزمون ها و نمونه سوالات استخدامی بانک ها , سوالات استخدامی آموزش و پرورش , سوالات استخدامنی دولتی و استانی, منابع آزمون های آیین نامه رانندگی و سایر فایل ها را مشاهده کرده و در صورت تمایل آنها را دانلود نمایید.

نمونه سوالات استخدامی دولتی

یکی از مهمترین و پربازدیدترین مطالبی که در وبسایت پیشخوان فارس بارگذاری شده است مجموعه نمونه سوالاتاستخدامی دولتی 98 میباشد

 

نمونه سوال آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پیرو انتشار اخباری مبنی بر استخدام در آموزش و پرورش در اوایل سال 1397 بر آن شدیم تا نمونه سوالات آزمون های استخدامی گذشته را را با تفکیک کامل مقطع , دروس و رشته های استخدامی آماده کرده و برای دانلود در اختیار هموطنان و متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش برای سال 97 قرار دهیم. در ادامه به ترتیب لیست نمونه سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش را با تفکیک مقطع , درس و سال ملاحظه میکنید.

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای معلم ابتدایی

نمونه سوال آستخدامی آموزش و پرورش برای سال 1395

نمونه سوال استخدام آموزش و پرورش - سوالات عمومی

جزوه های استخدامی آموزش و پرورش

بانک سئوالات آموزش و پرورش تهران

بانک نمونه سوال آموزش و پرورش تهران : ارائه دهنده مجموعه کاملی از نمونه سئوالات استخدامی آموزش و پرورش برای رشته های مختلف تحصیلی   و عناوین جذبی متعدد, سوالات کنکور , کنکور های آزمایشی  , نمونه سئوال ابتدایی , راهنمایی, دبیرستان و هنرستان , سئوالات ضمن خدمت فرهنگیان , سئوالات بدو خدمت فرهنگیان , کارآموزی فرهنگیان , کارنمای معلمی میباشد که در ماه های آتی سعی داریم نمونه فایل های بیشتری که مورد نیاز فرهنگیان عزیز میباشد مانند اقدام پژوهی , درس پژوهی ,  طرح جابر , طرح کرامت , گزارش تخصصی و... تهیه کرده و در دسترس همکاران گرامی فرهنگی قرار دهیم.

نمونه سوال آزمون استخدامی آموزش و پرورش

متنوع ترین بانک نمونه سوال آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای همه رشته ها و عناوین شغلی و پست های سازمانی را از مرجعه تخصصی آموزش و پرورش و نمونه سئوالات تهران بخواهید.

پکیج کامل نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای استخدام سال 97

در اسفند ماه 1396 وزیر آموزش و پرورش خبر از انجام استخدام و پذیرش نیرو در آموزش و پرورش برای سال 97 را داده و در آخرین اظهار نظر وزیر و اخبار موثق منتشر شده بصورت رسمی ظاهرا قرار است مراحل ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش تا پایان فروردین 1397 یا تا نیمه های اردیبهشت شروع شود. 

از همین رو برای متقاضیان و شرکت کننده ها در این آزمون استخدامی مجموعه کاملی از نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش را در تفکیک های متنوع و متناسب با رشته و عناوین شغلی مورد پذیرش آماده سازی کرده و برای دانلود در اختیار متقاضیان عزیز قرار داده ایم.

آیا نمونه سوالات رایگان هستند؟

شعار و اهداف ما از راه اندازی سایتی تخصصی برای تهیه و در دسترس قرار دادن نمونه سوالات امتحانی آموزش و پرورش , نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش , نموئنه سوالات کنکوری , قلم چی و..هرگز مادی نبوده , نیست و نخواهد بود . برای دانلود فایل های نمونه سوال مبلغ اندکی بعضا در نظر گرفته شده است که تماما در جهت بهبود شاخص های خدمات دهی , زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری سایت , هزینه های جاری پشتیبانی سایت و در مواردی تهیه و خرید فایل های جدید هزینه میشوند و مدیریت و اعضای ارشد مسئول در راه اندازی و مدیریت سایت کوچکترین نفع مالی و برداشتی از منابع حاصل از فروش نمونه سوالات نمیکنند.

نمونه سوالات آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش به تفکیک رشته و عنوان استخدامی

مطمئن باشید ما کاملترین مجموعه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش تا قبل از سال 97 را برای شما تهیه کرده و در دسترس شما متقاضیان عزیز از سراسر کشور قرار داده ایم . پیشاپیش امیدواریم این نمونه سوالات بتوانند به شما کمک کنند تا برنامه ریزی بهتری برای مطالعه و انشالله موفقیت در آزمون علمی و مراحل گزینشی داشته باشید.

 

 

111

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش : کارشناس امور حقوقی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش کارشناس امور حقوقی - این  بسته نمونه سوالات عمومی و تخصصی کارشناس امور حقوق استخدام آموزش و پرورش شامل موارد زیر میباشند . : ۱- سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ 

اگر به دنبال توضیحات بیشتری در خصوص این بسته سوالات هستید به ادامه مطلب بروید.

نمونه سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی در آموزش و پرورش

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مربیان پیش دبستانی در آموزش و پرورش محتوای این بسته شامل موارد زیر می باشد : نمونه سوالات آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش - تاریخ آزمون: دفترچه سوالات عمومی شامل سالهای ٨۴ و ٨۶ و ٨٩ -...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای عنوان استخدامی مشاوره تحصیلی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش  جهت عنوان استخدامی مشاوره تحصیلی: مشخصات و محتویات این بسته سئوالی عبارتند از  بسته سوالات عمومی و تخصصی مشاور تحصیلی استخدام آموزش و پرورش: ۱- سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ در...توضیحات بیشتر - دانلود

سوالات آزمون استخدام آموزش و پرورش برای عنوان استخدامی هنرآموز دامی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش برای عنوان جذبی  هنرآموز دامی  جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز امور دامی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین 

بسته سوالات عقیدتی سیاسی

سوالات عقیدتی و سیاسی آموزش و پرورش  شامل ۱۵۰۰ عدد سوال :
۱۴۷۲ عدد نمونه سوال راجع به تمامی مسائل دینی و معارف،تاریخ صدر اسلام،کتاب شناسی اسلامی،افراد سیاسی کشور و معرفی آنها،مهم ترین سوالات جنگ تحمیلی،قانون اساسی،وصیت نامه امام خمینی و …
 ۴۰۰ صفحه جزوه عقیدتی استخدامی شامل احکام دین،مجلس خبرگان ره بری، مصاحبه عقیدتی، سیاسی استخدامی،احکام مبطلات روزه و قضای روزه، مصاحبه عقیدتی استخدامی،شکیات و مبطلات نماز، مصاحبه عقیدتی سیاسی استخدامی،اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید، مصاحبه عقیدتی سیاسی استخدامی،شورای نگهبان، وظایف، اعضا، مصاحبه عقیدتی، سیاسی استخدامی،احکام و دستورات نماز جمعه،نماز آیات، نماز مسافر،مختصری در باب احکام جعاله،نکاتی در مورد نماز جمعه،نماز های مستحبی و واجب،شرایط و فروع ده گانه دین،زکات،کتابشناسی اسلامی و …
۱۰۰ عدد نمونه سوال عقیدتی مربوط به مفاهیم ولایت فقیه،تقلید،اجتهاد و مجتهد

دفترچه های سئوالات عمومی

دفترچه عمومی ۳ دوره قبلی برگزار شده آموزش و پرورش شامل موارد زیر میباشد:
دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۴ همراه با پاسخنامه
دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۶ همراه با پاسخنامه
دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۹ همراه با پاسخنامه

۴۰۰ صفحه جزوه عقیدتی استخدامی شامل احکام دین،مجلس خبرگان ره بری، مصاحبه عقیدتی، سیاسی استخدامی،احکام مبطلات روزه و قضای روزه، مصاحبه عقیدتی استخدامی،شکیات و مبطلات نماز، مصاحبه عقیدتی سیاسی استخدامی،اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید، مصاحبه عقیدتی سیاسی استخدامی،شورای نگهبان، وظایف، اعضا، مصاحبه عقیدتی، سیاسی استخدامی،احکام و دستورات نماز جمعه،نماز آیات، نماز مسافر،مختصری در باب احکام جعاله،نکاتی در مورد نماز جمعه،نماز های مستحبی و واجب،شرایط و فروع ده گانه دین،زکات،کتابشناسی اسلامی و …
۱۰۰ عدد نمونه سوال عقیدتی مربوط به مفاهیم ولایت فقیه،تقلید،اجتهاد و مجتهد.

سوالات آزمون استخدام آموزش و پرورش برای دبیر ورزش

بهترین نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای ردیف جذبی و عنوان استخدامی دبیر ورزش را میتوانید با کلیک روی ادامه مطلب مشاهده و دانلود کنید . امیدواریم این بسته سوالات بتوانند شما را کمک کنند.

سوالات استخدامی آموزش و پرورش برای عنوان جذبی هنرآموز تاسیسات

کاملترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش برای عنوان جذبی هنرآموز تاسیسات را میتوانید از بانک سوالات آموزش و پرورش تهران بخواهید. جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز تاسیسات در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات حسابداری در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز حسابداری ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز حسابداری در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات  هنرآموز الکترونیک

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز الکترونیک ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل  هنرآموز الکترونیک در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین...توضیحات بیشتر - دانلود

سوالات هنرآموز ساخت و تولید

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز ساخت و تولید ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز ساخت و تولید در سال 1396 ما مجموعه 

سوالات آزمون استخدامی برای جذب هنرآموز سرامیک

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز سرامیک ) توضیحات بسته سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز صنایع سرامیک: سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ در بخش عمومی می...توضیحات بیشتر - دانلود

بهترین و کاملترین پکیج نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز صنایع غذایی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز صنایع غذایی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز کامپیوتر در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآمور کامپیوتر

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآمور کامپیوتر ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز کامپیوتر در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز گرافیک

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز گرافیک ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز گرافیک در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین 

بسته سوالات استخدام در آموزش و پرورش هنرآموز مکانیک خودرو

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز مکانیک خودرو ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز مکانیک خودرو در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز نقشه کشی معماری

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز نقشه کشی معماری ) توضیحات بسته سوالات عمومی و تخصصی هنرآموز نقشه کشی معماری: سوالات شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ در بخش عمومی می...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنر آموز فناوری IT 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنر آموز فناوری IT ) توضیحات بسته سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز فناوری (IT): ۱- سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ در بخش عمومی می...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش آموزگار توانبخشی استثنایی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( آموزگار توانبخشی استثنایی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل آموزگار استثنایی در سال 1396 ما مجموعه 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر ادبیات فارسی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر ادبیات فارسی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر ادبیات فارسی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر تاریخ

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر تاریخ ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر تاریخ در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر ریاضی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر ریاضی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر ریاضی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر زبان انگلیسی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر زبان انگلیسی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر زبان و ادبیات انگلیسی در سال 1396 ما مجموعه 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر زیست شناسی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر زیست شناسی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر زیست شناسی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر ورزش

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر ورزش ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر ورزش  در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود...توضیحات بیشتر - دانلود

سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر عربی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر عربی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر عربی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود را...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش: دبیر فیزیک

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر فیزیک ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر فیزیک در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش:دبیر معارف اسلامی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش (دبیر معارف اسلامی) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر معارف اسلامی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مربی بهداشت - مراقب سلامت

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش (مربی بهداشت - مراقب سلامت) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل مراقب سلامت مربی بهداشت در سال 1396 ما مجموعه ای از...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش: هنر آموز الکتروتکنیک 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنر آموز الکتروتکنیک ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز الکتروتکنیک در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنر آموز ساختمان

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنر آموز ساختمان ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنرآموز ساختمان در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز صنایع شیمیایی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز صنایع شیمیایی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز صنایع شیمیایی در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی: رشته طراحی و دوخت

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( رشته طراحی و دوخت ) توضیحات بسته سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز طراحی و دوخت: سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ در بخش عمومی می...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز نقشه کشی عمومی ، صنعتی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز نقشه کشی عمومی ، صنعتی ) توضیحات بسته سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز نقشه کشی عمومی-صنعتی: سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین دفترچه سوالات سال ۸۹ در بخش تخصصی و سالهای ۸۴ و ۸۶ و...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز زراعی و باغی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز زراعی و باغی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل هنر آموز زراعی و باغی در سال 96 ما مجموعه ای از 

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مربی امور تربیتی مدارس

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( مربی امور تربیتی مدارس ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل مربی امور تربیتی مدارس در سال 1396 ما مجموعه ای از...توضیحات بیشتر - دانلود

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر علوم تجربی

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر علوم تجربی ) جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل دبیر علوم تجربی ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود...توضیحات بیشتر - دانلود

بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال 96

بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال 96 کاربران عزیز توجه داشته باشید این مجموعه سوالات در وب سایت های دیگر (عمومی ، تخصصی و سه دفترچه های آزمونهای برگزار شده در دوره های قبل) هر کدام به صورت 

نمونه های  درس پژوهی و اقدام پژوهی معلمان , طرح درس , شعر پرسش مهر 98 - داستان پرسش مهر 98 - نمایشنامه پرسش مهر 98 - انشا پرسش مهر 98 , مقاله پرسش مهر 20 ریاست جمهوری  و گزارش تخصصی معلمان سوالات آیین نامه رانندگی همگی بر اساس شیوه نامه پرسش مهر 20 اعلامی از سوی آموزش و پرورش تنظیم شده اند . سوالات استخدامی آموزش و پرورش

 

ارد 26, 1397 0

کتاب آزمونهای استخدامی -900 صفحه شامل منابع و سوالات پرتکرار در آزمونهای استخدامی دولتی

18000 تومان
سوالات استخدام دبیر زبان انگلیسی
ارد 24, 1397 14

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر زبان انگلیسی ) ویژه سال 97

4000 تومان

 

بانک نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 97

ارد 24, 1397 2

مجموعه کامل نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سالهای قبل – بهینه شده برای استخدام 97

8000 تومان
سوالات استخدام آموزگار ابتدایی در آموزش و پرورش

ارد 24, 1397 14

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( آموزگار دوره ابتدایی ) ویژه سال 97

5000 تومان
سوالات استخدام دبیر علوم تجربی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 6
مجموعه کامل نمونه سوالات استخدامی دبیر علوم تجربی در آموزش و پرورش: ویژه سال 97
5000 تومان
نمونه سوالات استخدامی هنر آموز نقشه کشی صنعتی
ارد 24, 1397 7
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز نقشه کشی معماری ) ویژه سال 97
4000 تومان

سوالات استخدام مربی بهداشت در آموزش و پرورش

ارد 24, 1397 8

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش (مربی بهداشت – مراقب سلامت) ویژه سال 97

4000 تومان
نمونه سوال استخدام دبیر ریاضی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 16
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر ریاضی ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدام هنر آموز کامپیوتر
ارد 24, 1397 13
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآمور کامپیوتر ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی هنر آموز الکتروتکنیک
ارد 24, 1397 6
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنر آموز الکتروتکنیک ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز ماشین های کشاورزی )
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز ماشین های کشاورزی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوال استخدامی مربی امور تربیتی مدارس
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( مربی امور تربیتی مدارس ) ویژه سال 97
5000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( رشته طراحی و دوخت )
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( رشته طراحی و دوخت ) ویژه سال 97
4000 تومان
هنر آموز صنایع شیمیایی
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز صنایع شیمیایی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز نقشه کشی عمومی ، صنعتی )
ارد 24, 1397 2
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز نقشه کشی عمومی ، صنعتی ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی هنرآموز زراعی و باغی
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز زراعی و باغی ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی هنر آموز دبیر معارف اسلامی
ارد 24, 1397 4
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش (دبیر معارف اسلامی) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی
ارد 24, 1397 6
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر زیست شناسی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی تربیت بدنی
ارد 24, 1397 8
نمونه سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی ( ورزش) در آموزش و پرورش
4000 تومان
مجموعه سوالات استخدامی دبیر عربی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 2
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر عربی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر فیزیک )
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر فیزیک ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی دبیر ادبیات فارسی
ارد 24, 1397 8
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر ادبیات فارسی ) ویژه سال 97
4000 تومان
پکیج سوالت عمومی و تخصصی استخدام دبیر تاریخ
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر تاریخ ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدام دبیر جغرافیا در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 8
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( دبیر جغرافیا ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی آموزش و پرورش - هنر آموز کامپیوتر
ارد 24, 1397 2
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( استاد کار کامپیوتر ) ویژه سال 97
5000 تومان
سوالات استخدامی هنر آموز ساختمان در استخدامی آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 6
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنر آموز ساختمان ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزگار استثنایی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزگار استثنایی در آموزش و پرورش ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنر آموز فناوری اطلاعات it
ارد 24, 1397 0
سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز فناوری IT برای استخدامی 97 آموزش و پرورش
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی هنر آموز مکانیک خودرو
ارد 24, 1397 5
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز مکانیک خودرو ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی هنر آموز گرافیک در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 4
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز گرافیک ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدامی هنر آموز صنایع غذایی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 2
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز صنایع غذایی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدام هنر آموز سرامیـک در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز سرامیک )
4000 تومان
سوالات استخدامی هنر آموز تاسیسات در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز تاسیسات ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدام هنر آموز حسابداری در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز حسابداری ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات عمومی و تخصصی هنر آموز الکترونیک در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز الکترونیک ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدام هنر آموز ساخت و تولید در استخدامی آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 1
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز ساخت و تولید ) ویژه سال 97
4000 تومان
سوالات استخدام کارشناس حقوقی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( کارشناس امور حقوقی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مربیان پیش دبستانی
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( مربیان پیش دبستانی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی مشاور تحصیلی در آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( مشاوره تحصیلی ) ویژه سال 97
4000 تومان
نمونه سوالات استخدامی هنر آموز دامی آموزش و پرورش
ارد 24, 1397 0
نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ( هنرآموز دامی ) ویژه 97
4000 تومان

آیا نمونه سوالات رایگان هستند؟

شعار و اهداف ما از راه اندازی سایتی تخصصی برای تهیه و در دسترس قرار دادن نمونه سوالات امتحانی آموزش و پرورش , نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش , نموئنه سوالات کنکوری , قلم چی و..هرگز مادی نبوده , نیست و نخواهد بود . برای دانلود فایل های نمونه سوال مبلغ اندکی بعضا در نظر گرفته شده است که تماما در جهت بهبود شاخص های خدمات دهی , زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری سایت , هزینه های جاری پشتیبانی سایت و در مواردی تهیه و خرید فایل های جدید هزینه میشوند و مدیریت و اعضای ارشد مسئول در راه اندازی و مدیریت سایت کوچکترین نفع مالی و برداشتی از منابع حاصل از فروش نمونه سوالات نمیکنند.

دانلود سوالات و منابع آزمون ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

12 Mar 2019

شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش

به اطلاع کلیه فرهنگیان محترم می رساند سوالات آزمون ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش و مرکز برنامه ریزی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری انجمن اولیا و مربیان دوره ضمن خدمت 18 ساعته شیوه های نوین تربیت فرزندان با محوریت خانواده در آموزش و پرورش با کد دوره ضمن خدمت 99506402 را به ضورت الکترونیکی برای تمام همکاران حوزه آموزشی در یک مرحله اجرا می نماید .

 کارشناسان محترم در برنامه ریزی و اجرای دوره ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزندان به نکات زیر زیر توجه فرمایند

 • تمام همکاران حوزه آموزشی می توانند در دوره مذکور شرکت نمایند

 • ثبت نام دوره از 6 اسفند ماه تا 10 اسفند ماه و در سامانه ال تی ام اس می باشد .

 • شروع دوره از 8 اسفند و از طریق سامانه رایادرس می باشد .

 • فراگیران می بایست برای گذراندن دوره در بخش مطالب را مطالعه کرده و آزمون های پودمانی شرکت کنند

 • برنامه زمانی آزمون ها در سامانه رایادرس درج خواهد شد

 • نمره قبولی 12 از 20 می باشد

در قسمت ثبت نام در دوره های برای برخی از همکاران رشته های شغلی فعال گردیده است .

رشته های شغلی آزمون ضمن خدمت شیوه های نویت تربیت فرزندان

آموزگاریدبیری - هنر آموز - مربی امور تربیتی مقطع ابتدایی مربی امور تربیتی مقطع دبیرستان - مربی امور تربیتی - مدیریت واد آموزشی - مراقبت بهداشت - مربی بهداشت مدارس . همکاران عزیز فرهنگی لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر اطلاع رسانی کنید .

سوالات آزمون ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش

وکیل حقوقی

15 Feb 2018

قبث