وکیل پایه یک | وکیل کیفری | وکیل خانواده | وکیل ملکی

راهنمای انتخاب وکیل

چگونه وکیل انتخاب کنیم؟
از بین ده ها هزار وکیل، چگونه وکیل خوب و قابل اعتماد خود را پیدا نماییم؟
در انتخاب وکیل به چه معیارهایی باید توجه داشت؟

آیا «وکیل پایه یک» بودن، یک امتیاز و برتری برای برخی از وکلاست؟

وکیل پایه یک دادگستری

توضیحات برای انتخاب وکیل پایه یک دادگستری:


امروزه با گستردگی مسائل حقوقی ـ قضائی، هیچ وکیلی نمیتواند متخصص در تمام زمینه های حقوقی و قضائی باشد، بنابراین، برای انتخاب وکیل مناسب برای دعوای خود، در درجۀ اول بایستی به متخصص در زمینه حقوقی مربوطه مراجعه نمایید.

متخصص را چگونه پیدا کنید؟

در قوانین وکالت ایران، برای ورود به حرفۀ وکالت، داشتن مدرک کارشناسی (لیسانس) حقوق کفایت میکند، از این رو، غالب وکلاء دارای درجۀ علمی کارشناسی حقوق یا حقوق و فقه اسلامی میباشند که اصولاً دارای معلوماتی در حد دورۀ کارشناسی حقوق، یعنی عمومات و کلیات حقوق میباشند. خوشبختانه با گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی در ایران، روز به روز بر شمار وکلایی که دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترای حقوق باشند، افزوده میگردد و این امر، به تخصصی شدن حرفۀ وکالت کمک مؤثر مینماید.

امروزه وکلای مختلف با تخصص های گوناگون، موسسات حقوقی تشکیل میدهند. زمانی که ارباب رجوع به موسسه مراجعه میکند، بنا بر تقسیم کار، بایستی پروندۀ وی، با توجه به نوع و موضوع آن، به وکیل متخصص در آن زمینه ارجاع گردد تا به بهترین نحو ممکن امر وکالت را به انجام رساند.

با این وجود، متأسفانه ملاحظه میگردد که عده ای واسطه و فاقد دانش حقوقی کافی، با تأسیس دفتر حقوقی و تبلیغات گسترده، سعی در جلب مشتری مینمایند، حال آنکه به جهت عدم اشراف بر مسائل حقوقی، معمولاً سرنوشت خوشایندی را برای پرونده ی موکل به ارمغان نمی آورند. بنابراین، بسیار اهمیت دارد که در مراجعه به موسسات حقوقی و دفاتر تخصصی وکالتی، از میزان اعتبار موسسه یا دفتر آگاه شوید.

چه معیارهایی برای فهمیدنِ اینکه موسسه حقوقی معتبر است یا خیر، وجود دارد؟

واقعیت این است که در آشفته بازار کنونی که صدها و بلکه هزاران موسسه حقوقی ریز و درشت و معتبر و نامعتبر وجود دارد، شما بایستی اعتماد خود را به یک موسسه، با شناخت سوابق موسسه و عضویت وکلای بزرگ در آن و خصوصاً جدیت و جسارت آن وکلاء در دفاع از حقوق موکلان بنا گذارید.

موسسه حقوقی دادراهبرد بوشهر ، که متشکل از وکلاء در گرایشها و تخصصهای مختلف حقوقی است، با شبکۀ گستردۀ خود در سراسر کشور و نیز همکاریهای وکالتی و داوری با موسسات و دفاتر معتبر وکالتی و داوری سایر کشورها، آمادگی پذیرش وکالت دعاوی در تمام زمینه های حقوقی، کیفری، تجاری، خانوادگی، دعاوی علیه ادارات و نهادهای دولتی و … را داراست. وکلای عضو مجموعه، غالباً فارغ التحصیل معتبرترین دانشگاه های داخل (دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی و …) و بین المللی (دانشگاه پاریس، دانشگاه اکس ـ مارسی فرانسه و دانشگاه های معتبر آمریکا، کانادا و اروپا می باشند). فرم تماس

معیارهای وکیل خوب و برجسته چیست؟

به نظر ما، وکیل خوب و شایسته، وکیلی است که از ۱) از نظر علمی، از دانشگاه های معتبر فارغ التحصیل شده باشد، ۲) از نظر تخصصی، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکترای حقوق باشد و ۳) از نظر اخلاقی، حق محور، شفاف، جسور و جدی باشد. اهمیت فهم عمیق و سواد شایستۀ حقوقی داشتن، در رویارویی وکلای طرفین در جلسات دادگاه، زمانی که بحث به نکات بسیار ریز حقوقی و کیفری میرسد، مشخص میگردد.

خیلی از وکلاء در تابلوی دفتر وکالت یا سربرگ خود می نویسند دارای درجه علمی «کارشناسی ارشد» یا «دکترا»، آیا همین کافی است؟


در اینجا باید به یک نکته که در عرف و فرهنگ ایرانی وجود دارد، توجه نمود. واقعیت این است که هرجا وکیلی در معرفی مدرک تحصیلی خود به ذکر درجه «کارشناسی ارشد» یا «دکترا» بسنده میکند، فهمیده میشود که وی مدرک تحصیلی خود را از دانشگاهی (دانشگاه آزاد، پیام نور، تاجیکستان، هند، و…) أخذ نموده که در بازار رقابت اسمها و عناوین! شایسته نمیداند نام دانشگاه اعطاءکنندۀ مدرک تحصیلی خود را افشاء و علنی سازد. معمول چنین است که فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر داخل و خارج، نام دانشگاه محل اخد مدرک تحصیلی خود را بر کارت ویزیت، سربرگ و تابلوی دفتر وکالت خود با افتخار ذکر میکنند. مخلص کلام آنکه، هر جا وکیلی صرفاً به درجه کارشناسی ارشد یا دکترای خود اشاره کرده، لکن اشاره ای به دانشگاه محل اخذ آن مدرک ننموده، استنباط میگردد که وی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد، پیام نور، تاجیکستان و یا … میباشد.
لازم به ذکر است که از نظر ما، تمام دانشگاه ها قابل احترام هستند، لکن اینجا در مقام پاسخ به سوال فوق، صرفاً از نظر جامعه شناسی تبلیغات و اطلاع رسانی، این رویه و واقعیت فرهنگ کشورمان را اعلام میکنیم.

آیا وکیل کانون وکلاء با مشاور قوه قضائیه (وکیل ماده ۱۸۷) تفاوت دارند؟

آزمون ورودی کانون وکلاء بسیار دشوار است و قبول شدن در آن سخت است. وکلای کانون وکلاء زیرنظر کانون وکلاء میباشند که نهادی مستقل است و هیات مدیره آن توسط وکلاء انتخاب میشوند. وکلای ماده ۱۸۷ تحت نظارت قوه قضائیه میباشند. این دو نوع وکیل را از آرم تابلوی وکالت آنان میشود شناخت.

 

آیا «وکیل پایه یک»، یک برتری است؟


واقعیت این است که غیر از وکلایی که کار خود را تازه شروع کرده و در دوره ی کارآموزی هستند، یا وکلایی که مجازات شده و تنزیل درجه شده اند، وکلای کانون وکلاء، تماماً «وکیل پایه یک» هستند! بنابراین «پایه یک بودن» صفتی است که غیر از کارآموزان و وکلای مجازات شده، صفت بقیه وکلاء است و برتری خاصی محسوب نمیشود.

چرا موسسه حقوقی ندای عدالت ؟

اگر شما هم به دنبال بروز مشکلی حقوقی یا خانوادگی به دنبال بهترین وکیل در تهران و وکیل طلاق در استان تهران هستید تا خدمات وکالت دعاوی حقوق و وکالت دعاوی خانوادگی را بر عهده بگیرد گزینه های نسبتا زیادی برای انتخاب دارید اما چرا انتخاب موسسه حقوقی ندای عدالت گزینه ای مناسب برای شما میباشد؟

موسسه حقوقی ندای عدالت : بهترین وکیل طلاق در استان تهران

بیش از 95 درصد دعاوی که وکلای موسسه حقوقی ندای عدالت در آن شرکت کرده اند با موفقیت و نتایج مورد نظر موکل به پایان رسیده اند , علاوه بر این هزینه های این موسسه نسبت به برخی از موسسات همکار بسیار مناسب تر و منصفانه تر بوده و شرایط پرداخت حق الوکاله بسیار متنوع و منعطفی داریم.

سوابق و دستاوردهای ما

بهترین راه اندازه گیری سطح توانایی یک وکیل تعداد دعاویی میباشد که در آنها حضور داشته و براحتی میتوان با در نظر گرفتن سطح کیفی دعاوی نسبت به توانایی یک وکیل و مشاور حقوقی اظهار نظر کرد

وکلای حاضر در موسسه عدالت از مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری فعال در استانهای تهران و البرز میباشند

ارسال وکیل به شهر شما
سرعت در نتیجه گیری
مشاوره رایگان
نتیجه گیری
وکالت تخصصی طلاق

 وکیل طلاق و دعاوی خانواده

اگر شما هم نیازمند استخدام وکیل طلاق , وکیل دعاوی حقوقی و وکیل دعاوی خانواده هستید دقت داشته باشید که
•    در انتخاب وکیل باید دقت زیادی وجود داشته باشد چون موکل باید برای اثبات ادعایش تمام مدارک خود را در اختیار وکیل قرار دهد. بدون تردید چنین اقدامی نیازمند داشتن اعتماد و اطمینان کافی به وکیل و مشاور حقوقی است.

•    بعد از تأیید توانایی های وکیل ،نوبت به انعقاد قرارداد با وی میرسد. معمولا میزان حق الوکاله و نحوه تعیین آن،مهمترین قسمت قرارداد است.برابر آیین نامه حق الوکاله مصوب، 1385  آنچه که در این خصوص ملاک عمل خواهد بود توافقی است که بین وکیل و موکل صورت می گیرد.

•    نکته دیگری که می توان از آن نام برد این است که بهتر است مورد وکالت امور خانوادگی و طلاق و موضوع پرونده در قرارداد وکالت ذکر و در برگه وکالت نامه ،اختیاراتی به وکیل اعطا شود و ذکر شود که موکل راضی به اعطای اختیارات فوق است.

•    مهمترین ویژگی یک وکیل خوب طلاق در تهران مورد اعتماد بودن وی می باشد و این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل است. یک وکیل خوب در ابتدا باید یک قاضی خوب باشد.

•    وکیل طلاق خوب وکیلی است که نخست موکل را دادرسی کند و هرگاه پی ببرد موکل راست می گوید به دادخواهی از سوی او برخیزد. وکیل خوب باید تمام علم،فن و هنر خود را برای دفاع از حقوق موکل به کار گیرد تا موضوع وکالت را به نحو احسن به پایان برساند.

وکیل حقوقی حرفه ای

•    یک وکیل حرفه ای باید تلاش کند کار با ارزش وکالت را نه صرفاً به دید مادی و شغلی برای امرار معاش بلکه به نیت احقاق حق و اجرای عدالت و حل مشکلات انسان ها دنبال کند.

 

مشاوره حقوقی

اشخاص مصلحت اندیش قبل از اقدام به امری در هریک از موضوعات حقوقی اعم از معاملات ، تجارت ، ازدواج ، طرح دعوی حقوقی و یا دفاع از دعاوی مطروحه و همچنین سایر موارد حقوقی ، با مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری و با کسب آگاهی از موارد قانونی ، موقعیت خویش را در مسائل و مشکلات احتمالی و یا بوجود آمده سنجیده و سپس اقدام به انجام معامله ، تجارت و ازدواج و . . . می نمایند ، مشاوره حقوقی فقط مختص به قبل از انجام امورات حقوقی نبوده و در صورت بوجود آمدن مسائل نیز می توان با وکیل دادگستری ، مشاوره حقوقی نمود که مشاوره حقوقی میتواند برای اعطای وکالت به وکیل دادگستری و یا آگاهی از موارد قانونی و موقعیت حقوقی خویش و یا اقدام برای انجام امورات حقوقی توسط خود شخص باشد و مشاوره حقوقی می تواند اشخاص را از مشکلات حقوقی احتمالی بدور داشته و یا از درگیر شدن اشخاص با مسائل و مشکلات بیشتر ، بکاهد .

بهترین وکیــــــــــــل طلاق در استان تهران

مرکز ارتباط با وکیــــــــــــل پایه یک دادگستری در تهران , وکیل طلاق در استان تهران

وکیــــــــــــــــــــل پایه یک دادگستری استان تهران : وکالت طلاق و دعاوی حقوقی

وکیل طلاق در تهران : وکالت دعاوی حقوقی و خانوادگی با قیمت مناسب

وکیل کسی که از طرف شخص دیگری اعم از حقوقی یا حقیقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود ولي بايد از چه وکیلی اجتناب کنید؟

  • وکیلی که به شما تضمین صد در صد بدهد.

 

  • وکیلی که هر دو طرف دعوا و دادخواهی را نمایندگی کند.

 

  • وکیلی که ادعا میکند صد در صد پرونده های ارجائي را برنده شده است.

 

  • وکیلی که شما از پرداخت حق الوکاله او برنیایید.

وکیل خوب در تهران

اگر به دنبال یک وکیل خوب در تهرانه ستید، مؤلفه های یک وکیل خوب و موفق را به شما می گوییم.

برای همه ممکن است مشکل حقوقی پیش بیاید که برای رفع آن نیاز به وکیل است که به استخدام فرد (موکل) در می آید تا مشکلات حقوقی وی را برطرف کند.

وکیل دعاوی حقوقی

وکالت کلیه دعاوی حقوقی توسط موسسه وکالت عدالت پذیرفته میشود

وکیل دعاوی ملکی

وکالت دعاوی ملکی در تهران , کرج , و کیله شهر های استانهای تهران و البرز پذیرفته میشود.

وکیل طلاق در تهران

موسسه حقوقی عدالت در کلیه امور مرتبط با دعاوی طلاق در استان تهران در کنار شماست.

کارشناس رسمی دادگستری و وکیل در تهران

موسسه حقوقی عدالت با سالها تجربه در ارائه مشاوره حقوقی و قبول وکالت دعاوی ملکی , مالی , حقوقی , اداری , ثبتی و طلاق و با استفاده از وکلای مجرب تحت سرپرستی دکتر نیک ضمیــــــر در کنار شماست.

وکیل پایه یک دادگستری در تهران

موسسه حقوقی عدالت با استفاده از برترین وکیل پایه یک و کارشناس رسمی دادگستری در تهران و وکلای مجرب و به سرپرستی دکتر نیک ضمیـــــر کارشناس رسمی و وکیل پایه یک دادگستری در کلیه امور مرتبط با مشاوره حقوقی , مشاوره طلاق و قبول وکالت دعاوی مالی , ملکی , طلاق , امور اداری و ثبتی در کنار شماست .

این موسسه از سال 1380 تا کنون در تهران فعال بوده و برای استفاده از خدمات مشاوره تلفنی یا حضوری یا برای عقد قرارداد با وکیل حقوقی در تهران , وکیل دعاوی , وکیل امور مالی , وکیل ملکی و وکیل طلاق در تهرانمیتوانید با موسسه تماس گرفته یا حضورا به آدرس درفتر مرکزی وکیل پایه یک و کارشناس رسمی دادگستری در تهران مراجعه نمایید .

تماس با ما

کارشناس رسمی دادگستری در تهران

موسسه حقوقی ندای عدالت موحد با بهره گیری از توانمندترین و بهترین وکلای پایه یک (عضو داوری بین المللی) در داخل و خارج کشور با تعیین وقت مشاوره توسط بهترین وکیل و کارشناس رسمی دادگستری در تهران

آماده پیگیری کارهای حقوقی تمام موسسات، بانک ها، بیمه ها و … می باشد.

همچنین برای رزرو وقت مشاوره فردی می توانید از طریق لینک مربوطه اقدام نمایید.

از بهترین وکیل و کارشناس رسمی دادگستری بخواهید:

وکیل دعاوی حقوقی

وکیل پایه یک دادگستری

وکیل ملکی

وکیل دعاوی مالی

وکیل طلاق

وکیل امور اداری

وکیل امور ثبتی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران

مشاوره حقوقی دعاوی ملکی ,دعاوی مالی ,امور اداری و ثبتی

وکالت دعاوی حقوقی , کیفری و خانواده را از ما بخواهید.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی را از بهترین وکیل پایه یک و کارشناس رسمی دادگستری در تهران بخواهید . این موسسه مشاوره حقوقی با افتخار اعلام میدارد با سابقه برنده شدن در بیش از 99 درصد پرونده های دادگاهی و دادسرایی اععم از پرونده های وکالت طلاق , وکالت و مشاوره حقوقی خانواده , وکالت دعاوی کیفری , وکالت دعاوی و مشاوره حقوقی دعاوی مالی و ملکی آمادگی دارد در اسرع وقت و با کمترین حق الزمه وکالت شما را در دادگاه های متبوعه و مورد نظرتان در پرونده های حقوقی و کیفری و مالی و ملکی بر عهده گرفته و نسبت به احقاق حقوق شما اقدام نماید

کنش پژوهی

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)